Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Halasovo náměstí, 1+1, 30 m²

Pronájem 1+1, Brno - Lesná - Halasovo náměstí, 8 900 Kč/měs., 30 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-dkp

Podnájem bytu 1+1 ve velmi žádané lokalitě Brno - Lesná. Byt o celkové rozloze 30 m2 se nachází v 11. patře panelového domu s výtahem. Výhodou pronájmu je balkón.

Byt je nabízen nevybavený. V kuchyni k dispozici kuchyňská linka s úložným prostorem, spížka, lednice. Pokoj je nezařízený, je z něj vstup na balkón. Z balkónu je krásný výhled na město. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo a wc, starší pračka. Na chodbě jsou vestavěné skříně s úložným prostorem.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - supermarkety Albert, Lidl, zastávka MHD, restaurace, kavárny, lékárna, parky, výborná dopravní dostupnost do města.

Byt je volný k nastěhování od 1. 09. 2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích zvířat

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-dkp-en

Sublease of a 1 + 1 apartment in a very popular locality Brno - Lesná. The apartment with a total area of ​​30 m2 is located on the 11th floor of a panel house with an elevator. The advantage of renting is a balcony.

The apartment is offered unfurnished. The kitchen has a kitchen with storage space, pantry, refrigerator. The room is unfurnished, there is access to the balcony. The balcony has a beautiful view of the city. The bathroom has a shower, sink and toilet, older washing machine. In the hallway there are built-in wardrobes with storage space.

Within walking distance is all civic amenities - supermarkets Albert, Lidl, public transport stop, restaurants, cafes, pharmacy, parks, excellent transport links to the city.

The apartment is free to move in from September 1st, 2021. The owner prefers applicants interested without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Lesná | Halasovo náměstí
Cena: 8 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10 000 Kč, náklady na bydlení 2 100 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 30 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. září 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Brno, Halasovo náměstí: 2 minuty (pěšky)

Lidl Brno-Lesná: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 17 minut (mhd)

uzel MHD Tomkovo náměstí: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc