Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Halasovo náměstí, 1+kk, 24 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Lesná - Halasovo náměstí, 8 500 Kč/měs., 24 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-25x

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/halasovo_namesti1/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Brno - Lesná, v ulici Halasovo náměstí. Byt o celkové výměře 24 m2 se nachází v sedmém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep.

Byt se nabízí plně vybavený s dostatkem úložného prostoru. V bytě jsou parkety. Kuchyňská linka disponuje vestavěnou lednicí, elektrickou a mikrovlnou troubou, dvouvařičem a pračkou. Dále se v pokoji nachází stůl s židlemi, police, nová postel s novou matrací a velká komoda. V předsíní se nachází velká šatní skříň. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout a toaleta.

V okolí domu jsou restaurace, lékárna, supermarket Albert, mateřské školy, dětská hřiště atd. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna dopravním uzlem Halasovo náměstí a tramvajovou zastávkou Čertova rokle, která je dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1.12.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-25x-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/halasovo_namesti1/

For long-term rent, we offer a cozy 1+kk apartment in a quiet location in Brno - Lesná, on the street Halasovo náměstí. The apartment with a total area of ​​24 m2 is located on the seventh floor of a panel house with an elevator. The apartment includes a basement.

The apartment is offered fully equipped with plenty of storage space. The apartment has parquet floors. The kitchen is equipped by a built-in refrigerator, electric and microwave oven, double cooker and washing machine. The room is furnished with a table with chairs, shelves, a new bed with a mattress and a large chest of drawers. In the hallway is a large wardrobe. The bathroom has a sink with mirror, shower and toilet.

In the neighborhood of the house are restaurants, pharmacy, supermarket Albert, kindergartens, playgrounds, etc. Excellent transport accessibility is provided by stop Halasovo náměstí and the tram stop Čertova rokle, which is 2 min walk from the house.

The apartment is free to move in by 1st of December. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Lesná | Halasovo náměstí
Cena: 8 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10 500 Kč, zálohy 2 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 24 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. prosinec 2020
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Halasovo náměstí: 1 minuta (pěšky)

Lidl Brno-Lesná: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 17 minut (mhd)

uzel MHD Tomkovo náměstí: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc