Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Haškova, 3+1, 65 m²

Pronájem 3+1, Brno - Lesná - Haškova, 12 000 Kč/měsíc, 65 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brno

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě Brno- Lesná. Byt o celkové výměře 65 m2 se nachází ve čtvrtém patře panelového domu s výtahem. Velkou výhodou bytu je balkón. K bytu přísluší sklep.

Byt je nabízen vybavený. Součástí kuchyňské linky je plynová trouba, plynový sporák, mikrovlnná trouba a lednice. Obývací pokoj je zařízen pohovkou, stolkem a obývací stěnou. Ložnice jsou vybaveny postelemi, skříněmi a stoly se židlemi. V koupelně najdeme umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je umístěna zvlášť.

V okolí je veškerá občanská dostupnost- supermarket Billa, mateřská škola, základní škola, knihovna, pošta. Zastávky MHD zajišťující výbornou dopravní dostupnost do centra se nachází v
blízkosti domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tours:
To register for a tour, please use the following form:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brno

For long-term sublease we offer a spacious apartment 3 + 1 in a quiet location Brno-Lesná. Apartment with a total area of ​​65 m2 is located on the fourth floor of the brick house. The big advantage of the apartment is a balcony. The apartment has a cellar.

The apartment is offered furnished. The kitchen is equipped with gas oven, gas stove, microwave and fridge. The living room is furnished with a sofa, a table and a living wall. Bedrooms are furnished with beds, wardrobes and tables with chairs. In the bathroom you will find a sink with a mirror. Toilet is located separately.

There are all amenities - supermarket Billa, kindergarten, primary school, library, post office. Public transport stops providing excellent transport accessibility to the center is located in
near the house.

The apartment is free to move in immediately. Charges include utilities.

Energy category G listed as we do not have PENB.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Lesná | Haškova
Cena: 12 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 000 Kč + náklady na bydlení 3000 Kč + poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 65 m²
Vybavený: plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Okružní: 1 minuta (pěšky)

Albert Brno, Halasovo náměstí: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Tomkovo náměstí: 27 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 27 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů