Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Haškova, 3+1, 65 m²

Pronájem 3+1, Brno - Lesná - Haškova, 12 900 Kč/měs., 65 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-3nu

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt o dispozici 3+1 v 7. patře panelového domu bez výtahu. K bytu náleží balkón a sklep.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyně disponuje troubou a sporákem. V koupelně je vana a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená. Pokoje se nabízí nevybavené.

V okolí domu najdeme veškerou občanskou vybavenost. Nedaleko se nachází pošta, základní škola, kadeřnictví, supermarket Billa, dětská hřiště a další. Byt se nachází v blízkosti Čertovy rokle. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Haškova.

Byt je volný k nastěhování od 1.7.2021.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-3nu-enIn case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Lesná | Haškova
Cena: 12 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15000 Kč, náklady na bydlení 4 000 Kč/měs., poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 65 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Brno, Okružní: 2 minuty (pěšky)

Albert Brno, Halasovo náměstí: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Tomkovo náměstí: 27 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 27 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc