Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Jurkovičova, 3+1, 70 m²

Pronájem 3+1, Brno - Lesná - Jurkovičova, 11 000 Kč/měs., 70 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-xc6

K dlouhodobému podnájmu nabízíme starší byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě Brno - Lesná. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu. K bytu patří i příjemný balkón a sklep. Výhodou je také samostatná komora v bytě k uložení věcí.

Byt se nabízí částečně vybavený. Zařízení zůstává v bytě dle fotografií, ale je možné se domluvit na úpravách. Kuchyně disponuje lednicí, troubou, plynovým sporákem. Spotřebiče jso staré přibližně dva roky. V kuchyni je i jídelní stůl. Součástí obývacího pokoje je sedací souprava a obývací stěna. V ložnici najdeme postel, úložnou stěnu a šatní skříň. Druhý pokoj je vybavený postelí a šatní skříní. V koupelně je vana a umyvadlo. Toaleta se nachází odděleně.

V okolí domu najdeme restaurace, mateřskou školu, lékárnu, supermarket Billu, kavárny atd. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Loosova, která je vzdálená pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-xc6-en

For long-term sublease, we offer an older apartment with a layout of 3 + 1 in a quiet location in Brno - Lesná. The apartment with a total area of ​​70 m2 is located on the first floor of a brick house. The apartment also has a pleasant balcony and cellar. The advantage is also a separate chamber in the apartment to store things.

The apartment is offered partially furnished. The equipment remains in the apartment according to the photos, but it is possible to agree on modifications. The kitchen has a refrigerator, oven, gas stove. The appliances are about two years old. There is also a dining table in the kitchen. The living room has a sofa and a living wall. In the bedroom we find a bed, storage wall and wardrobe. The second room is equipped with a bed and a wardrobe. The bathroom has a bath and sink. The toilet is located separately.

In the vicinity of the house we find a restaurant, kindergarten, pharmacy, supermarket Bill, cafes, etc. Transport accessibility is ensured by the bus stop Loosova, which is a five minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Lesná | Jurkovičova
Cena: 11 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 11 000 Kč, náklady na bydlení 3 500 Kč, poplatky, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 70 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Okružní: 4 minuty (pěšky)

Albert Brno, Halasovo náměstí: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 31 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 31 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?