Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Marie Majerové, 2+1, 55 m²

Pronájem 2+1, Brno - Lesná - Marie Majerové, 10 900 Kč/měs., 55 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ttm

Virtuální prohlídka:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/mariemajerove/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+1 v klidné lokalitě Brno - Lesná. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu bez výtahu. K bytu patří parkovací stání, balkón i prostorný sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, sporákem a stolem se židlemi. V bytě jsou dva neprůchozí pokoje. Jeden pokoj je prázdny, druhý je lehce vybaven (komoda a jednolůžková postel). K bytu patří i šatna. Součástí koupelny je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená.

V okolí domu jsou restaurace, kavárny, sportoviště, bazén, šest minut chůze je od domu vzdálený supermarket Penny a Lidl. Zastávka Lesná je vzdálena osm minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.02.2021. Poplatky jsou včetně energií. Domácí mazlíčci dle dohody.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ttm-en

Virtual tour:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/mariemajerove/

We offer for rent a spacious apartment 2 + 1 in a quiet location Brno - Lesna. Apartment with a total area of ​​55 m2 is located on the third floor of the brick house without an elevator. The apartment includes a parking space, balcony and spacious cellar.

The apartment is offered partly furnished. Kitchen has a fridge, stove and table with chairs. The apartment has two separate rooms. One room is empty, the other is lightly equipped (dresser and single bed). The apartment includes a dressing room. The bathroom has a shower, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate.

Around the house are restaurants, cafes, sports facilities, swimming pool, six minutes walk from the house is a supermarket Penny and Lidl. Lesná stop is eight minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Charges include utilities. Pets by arrangement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Lesná | Marie Majerové
Cena: 10 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 000 Kč, náklady na bydlení 3 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 55 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. únor 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Merhautova: 6 minut (pěšky)

Lidl Brno-Lesná: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Tomkovo náměstí: 10 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 24 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc