Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Elplova, 4+kk, 76 m²

Pronájem 4+kk, Brno - Líšeň - Elplova, 13 500 Kč/měs., 76 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-kjj

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 4+kk a celkové ploše 75 m2. Byt se nachází v klidné lokalitě Brno- Líšeň v sedmém podlaží panelového domu. K bytu náleží balkón a sklep.

Byt je nabízen částečně vybavený - v bytě je dostatek úložného prostoru díky skříním, které jsou situovány v předsíni. Kuchyně je vybavena troubou a sporákem. V místnosti je dále i jídelní stolek s židlemi. V jedné z ložnic se nachází další úložný prostor v podobě skříně s policemi. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a přípojka na pračku. Toaleta je samostatně. Všechny pokoje mají samostatný vstup, dvě ložnice nabízí výhled směrem na Hády. Třetí ložnice a obývací pokoj mají okna do vnitrobloku.

Před domem je možnost parkování. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost - restaurace, kavárny, supermarket Albert, mateřská škola, dětská hřiště. Dopravní dostupnost zajišťují zastávky Elplova a Kotlanova.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-kjj-en

For long-term sublease, we offer an apartment with a layout of 4 + kk and a total area of ​​75 m2. The apartment is located in a quiet area of ​​Brno-Líšeň on the seventh floor of a panel house. The apartment has a balcony and a cellar.

The apartment is offered partially furnished - the apartment has plenty of storage space thanks to closets, which are located in the hallway. The kitchen is equipped with an oven and stove. There is also a dining table with chairs in the room. In one of the bedrooms there is another storage space in the form of a wardrobe with shelves. The bathroom has a shower, sink with mirror and connection to the washing machine. The toilet is separate. All rooms have a separate entrance, two bedrooms offer views towards Hády. The third bedroom and living room have windows to the courtyard.

There is a possibility of parking in front of the house. In the vicinity of the house is all civic amenities - restaurants, cafes, supermarket Albert, kindergarten, playgrounds. Transport accessibility is ensured by the Elplova and Kotlanova stops.

The apartment is free to move in immediately. Pets by arrangement with the owner.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Líšeň | Elplova
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 3600 Kč/měs., vratná jistota 13 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 4+kk
Výměra: 76 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 13. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Kotlanova: 3 minuty (pěšky)

Albert Brno, Masarova: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 24 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 34 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?