Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Holzova, 2+kk, 47 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Líšeň - Holzova, 13 500 Kč/měs., 47 m²

Popis

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-gh6

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Brno - Líšeň s dobrou dopravní dostupností do centra Brna. Byt o celkové výměře 50 m2 se nachází v prvním patře cihlové novostavby o třech bytových jednotkách.

Byt se nabízí vybavený. Součástí kuchyně je nová kuchyňská linka s lednicí, mrazákem, mikrovlnnou troubou, myčkou, sklo keramickou deskou a digestoří. Vzdušná obývací část je zařízená televizní stěnou, pohovkou, konferenčním stolkem, televizí, pracovním stolem a jídelním stolem s židlemi. Útulná ložnice disponuje postelí, nočními stolky a policemi s úložným prostorem. Moderní koupelna je vybavená vanou, umyvadlem se zrcadlem a toaletou. V předsíni je k dispozici botník, věšák a pračka.

V příjemné lokalitě najdeme základní školu, dětské hřiště, mateřskou školu a zastávky MHD (zastávka Letecká přímo před domem - autobus č. 78). Výborná dostupnost na zastávku Mifkova (tramvaj č. 8).

Byt je volný k nastěhování od 01.03.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-gh6-en

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment 2 + kk in a quiet location in Brno - Líšeň with good transport links to the center of Brno. The apartment with a total area of ​​50 m2 is located on the first floor of a new brick building with three residential units.

The apartment is offered furnished. The kitchen has a new kitchen with refrigerator, freezer, microwave, dishwasher, glass ceramic hob and hood. The airy living area is furnished with a TV wall, sofa, coffee table, TV, work desk and dining table with chairs. The cozy bedroom has a bed, bedside tables and shelves with storage space. The modern bathroom is equipped with a bath, sink with mirror and toilet. There is a shoe rack, a hanger and a washing machine in the hall.

In a pleasant location we find a primary school, playground, kindergarten and public transport stops (Letecká stop right in front of the house - bus no. 78). Excellent access to the Mifkova stop (tram no. 8).

The apartment is free to move in from 01.03.2021. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Líšeň | Holzova
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 500 Kč, náklady na bydlení 3 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 47 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. březen 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Hruška Brno, Karolíny Světlé: 13 minut (pěšky)

CBA Brno - Líšeň: 16 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 38 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 49 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc