Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Horníkova, 3+1, 65 m²

Pronájem 3+1, Brno - Líšeň - Horníkova, 12 800 Kč/měs., 65 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-txq

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný slunný byt o dispozici 3+1 v příjemné lokalitě Brno - Líšeň, v ulici Horníkova. Byt o celkové výměře 65 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší balkon.

Byt se nabízí jako částečně vybavený. Z obývacího pokoje vede vstup na balkon, dále je zde hezká kuchyně, ložnice, dětský pokoj, koupelna a šatna. Kuchyňský kout disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou, sporákem, digestoří. V obývacím pokoji je gauč, konferenční stolek, jídelní stůl se židlemi a knihovna. V ložnici se nachází manželská postel a velká vestavěná skříń se zrcadlem. Dětský pokoj je vybaven dvouposchodovou postelí, komodou a stolem se židlí. V koupelně nalezneme umyvadlo se zrcadlem a vanu. Toaleta je zvlášť. V předsíní je botník a komoda a také vstup do šatně, kde se nachází sušička a pračka.

V okolí se nachází supermarket Albert, lékárna, ZŠ, MŠ. K zastávce MHD je to jen 5 minut chůze.

Elektřina a plyn se přepisuje na podnájemníka.

Byt je volný k nastěhování od ihned nebo dle domluvy. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-txq-en

For long-term sublease, we offer a spacious sunny apartment with a layout of 3 + 1 in a pleasant location in Brno - Líšeň, on the street Horníkova. The apartment with a total area of ​​65 m2 is located on the second floor of a panel house with an elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is offered as partially furnished. From the living room leads the entrance to the balcony, there is also a nice kitchen, bedroom, children's room, bathroom and dressing room. The kitchenette has a fridge, microwave, hob, cooker hood and dishwasher. The living room has a sofa, coffee table, dining table with chairs and a library. The bedroom has a double bed and a large built-in wardrobe with a mirror. The children's room is equipped with a bunk bed, chest of drawers and a table with chairs. The bathroom has a sink with a mirror and a bathtub. The toilet is separated. In the hallway is a shoebox and chest of drawers, as well as an entrance to the cloakroom, where is a dryer and a washing machine.

In the vicinity there is a supermarket Albert, pharmacy, primary school, kindergarten. The public transport stop is only a 5 min byt walk.

The subtenant will be responsible for electricity and gas, and this utility account will be registered in subtenant’s name.

The apartment is free to move in from the 1st of December 2020 or by an agreement. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Líšeň | Horníkova
Cena: 12 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 800 Kč, náklady na bydlení 2 200 Kč (bez elektřiny a plynu), poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 65 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. prosinec 2020
Pronájem přidán: Před 4 měsíci
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Kotlanova: 3 minuty (pěšky)

Albert Brno, Novolíšeňská: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 26 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 36 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc