Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Houbalova, 3+kk, 98 m²

Pronájem 3+kk, Brno - Líšeň - Houbalova, 17 500 Kč/měsíc, 98 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brno

Virtuální prohlídka
https://http://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/houbalova6_3kk/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nový byt 3+kk v atraktivní a klidné lokalitě Brno - Líšeň. Byt o celkové výměře 98m2 se nachází v osmém patře novostavby s výtahem. K bytu patří dva balkóny - jeden menší a jeden větší rohový, dále sklep, komora a parkovací stání.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyňská linka je vybavena myčkou, troubou, sklokeramickou deskou, kuchyně bude dále dovybavena lednicí a z kuchyně je přístup na menší balkón. První ložnice je nezařízená. Druhá ložnice je také nezařízená a je zní přístup na prostorný rohový balkón. V první moderní koupelně se nachází sprchový kout, toaleta a umyvadlo se zrcadlem. Druhá nová koupelna disponuje vanou, dvěma umyvadly, toaletou a bidetem. V komoře se nachází regál s úložným prostorem a přípojka na pračku. V předsíni je komoda, věšák a zrcadlo.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Albert, restaurace Havana, ZŠ, pošta, posilovna, supermarket Billa, zastávky MHD (zastávka Houbalova - autobus č. 78, zastávka Masarova - tramvaj č. 8).

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tours:
To register for a tour, please use this form:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brno

Virtual tour
https://http://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/houbalova6_3kk/

We offer for rent new flat 3 + kk in an attractive and quiet locality Brno - Líšeň. Apartment with a total area of ​​98 square meters is located on the eighth floor of a new building with an elevator. The apartment includes two balconies - one smaller and one larger one, a cellar, a storage room and a parking space.

The apartment is unfurnished. The kitchen is equipped with a dishwasher, oven, ceramic hob, kitchen will be equipped with fridge and kitchen has access to a smaller balcony. The first bedroom is unfurnished. The second bedroom is also unfurnished and has access to a spacious corner balcony. The first modern bathroom has a shower, toilet and sink with a mirror. The second new bathroom has a bathtub, two wash basins, a toilet and a bidet. In the chamber there is a rack with storage space and a washing machine connection. In the hallway there is a chest of drawers, a hanger and a mirror.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - supermarket Albert, Havana restaurant, primary school, post office, gym, Billa supermarket, bus stop (bus stop Houbalova bus No.78, bus stop Masarova - tram no.8).

The apartment is free to move in immediately. Fees include energy.

Energy category G listed as we do not have PENB.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Líšeň | Houbalova
Cena: 17 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 500 Kč + náklady na bydlení 3 560 Kč + poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 98 m²
Vybavený: nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Masarova: 2 minuty (pěšky)

BILLA Brno, Sedláčkova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 22 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 34 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů