Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Konrádova, 3+1, 80 m²

Pronájem 3+1, Brno - Líšeň - Konrádova, 12 500 Kč/měsíc, 80 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brno

Virtuální prohlídka
http://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/konradova7/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě Brno - Líšeň. Byt o celkové výměře 80 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón a sklep. Byt má výhled do zeleně a je zrekonstruovaný.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, plynovým sporákem, elektrickou troubou, digestoří, myčkou a lednicí s mrazákem. V kuchyni se nachází i jídelní stůl s židlemi. Obývací pokoj je zařízený rozkládací pohovkou a je zde vstup na balkón. Z obývacího pokoje vede dále vchod do jednoho z pokojů, kde jsou umístěny patrové postele, které je možné (v případě zájmu) odstranit. Další neprůchozí pokoj je přístupný z chodby, který je vybavený vestavěnou skříní. Součástí koupelny je vana, pračka a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená.

Byt je v klidné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností v okolí. Zastávka MHD a supermarket Albert je jen pět minut chůze od domu, dále okolí nabízí dostatek zeleně. Parkování je možné před domem.

Výše záloh je stanovená dle SVJ, ale lze předpokládat přeplatek.

Byt je volný k nastěhování od 1. 2. 2020. Poplatky jsou včetně energií.

Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tours:
To register for a tour, please use this form:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brnoENG

Virtual tour
http://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/konradova7/

For long term sublease we offer a spacious apartment 3 + 1 in a quiet location Brno - Lisen. Apartment with a total area of ​​80 m2 is located on the second floor of the brick house. The apartment has a balcony and cellar. The apartment has a green view and is renovated.

The apartment is offered partly furnished. Modern kitchen has a refrigerator, gas stove, electric oven, hood, dishwasher and fridge freezer. The kitchen has a dining table with chairs. The living room has a sofa bed and access to the balcony. The living room also leads to the entrance to one of the rooms, which are located bunk beds, which can be (if interested) removed. Another separate room is accessible from the hallway, which is equipped with a built-in wardrobe. The bathroom has a bathtub, washing machine and sink with mirror. The toilet is separate.

The apartment is in a quiet location with good amenities nearby. Albert bus stop and supermarket is just five minutes walk from the house, further around offers plenty of greenery. Parking is available in front of the house.

The apartment is free to move in from February 1st, 2020. Utilities are including energy.

Pets are allowed.

The apartment is rented by an ideal tenant - a service with which you will live in carefree and fair conditions. When something happens, there are administrators available to deal with you. We will help with all your administration, payment settings, and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Líšeň | Konrádova
Cena: 12 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 998 Kč, náklady na bydlení 5 498 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 80 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Novolíšeňská: 3 minuty (pěšky)

ENAPO Brno, Kotlanova: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 27 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 41 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů