Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Molákova, 1+kk, 44 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Líšeň - Molákova, 10 500 Kč/měsíc, 44 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brno

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Brno - Líšeň. Byt o celkové výměře 44 m2 se nachází v šestém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón s krásným výhledem.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí a elektrickým sporákem s digestoří. V kuchyni je také barový pult. Obývací část je zařízená pracovním stolem s židlí, pohovkou a televizní stěnou. Za praktickým závěsem se nachází postel. Součástí koupelny je vana, umyvadlo se zrcadlem, pračka a toaleta. V předsíni je šatní skříň.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, lékárna, dětské hřiště, základní a mateřská škola, supermarket Albert, kavárny atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Molákova, která je vzdálená sedm minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování. Poplatky jsou včetně energií a internetu. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!


Tours:
To register for a tour, please use this form:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brnoENG

We offer for a rent a very nice apartment 1 + kk in a quiet location Brno - Lisen. Apartment with a total area of ​​44 sqm is located on the sixth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony with beautiful views.

The apartment is offered furnished. Kitchen has a fridge and electric stove with hood. The kitchen also has a bar. The living area is furnished with a work desk with a chair, a sofa and a TV wall. Behind the practical curtain is a bed. The bathroom has a bath, sink with mirror, washing machine and toilet. In the hall is a wardrobe.

Within walking distance are restaurants, pharmacy, playground, elementary and nursery school, supermarket Albert, cafes, etc. Transport accessibility is provided by the Molákova stop, which is located seven minutes walk from the house.

The apartment is free to move in. Utilities include energy and internet. The owner prefers those without pets.

The energy category is listed as category G listed as we do not have PENB available.

The apartment is rented by an ideal tenant - a service with which you will live in carefree and fair conditions. When something happens, there are administrators available to deal with you. We will help with all your administration, payment settings, and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Líšeň | Molákova
Cena: 10 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 559 Kč, náklady na bydlení 2 059 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 44 m²
Vybavený: plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Brno, Kotlanova: 4 minuty (pěšky)

Albert Brno, Novolíšeňská: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 25 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 39 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů