Domů | Rent with us | Available apartments | Brno, Otiskova, 1+kk, 37 m²

Rental 1+kk, Brno - Líšeň - Otiskova, 9 900 CZK/month, 37 m²

Description

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-cx3

K dlouhodobému podnájmu pěkný byt 1+kk ve velmi klidné lokalitě Brno - Líšeň, v ulici Otiskova. Byt o celkové výměře 37 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu. Velkou výhodou bytu je balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka je zařízena vestavěnou lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, sporákem a digestoří. V obývací části je jídelní stůl se židlemi, komoda, konferenční stolek a skříně. V předsíni se nachází vestavěná skříň se zrcadlem. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a pračka.

V příjemném okolí domu jsou restaurace, základní a mateřská škola, obchod s potravinami, atd. Dále zastávky MHD (zastávka Letecká - autobus č. 78, zastávka Muzeum dopravy - autobus č. 55, 78, 151 a tramvaj č. 8).

Byt je volný k nastěhování od 1.3.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-cx3-en

For long-term sublease, nice apartment 1+kk in a very quiet location in Brno - Líšeň, on the street Otiskova. The apartment with a total area of ​​37 m2 is located on the first floor of a brick house. The big advantage of the apartment is the balcony and basement.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen is equipped with a built-in refrigerator, dishwasher, microwave, electric oven, stove and cooker hood. In the living area is a dining table with chairs, chest of drawers, coffee table and wardrobes. In the hallway is a built-in wardrobe with mirror. The bathroom has shower, sink with mirror and washing machine.

In the pleasant surroundings of the house are restaurants, primary school and kindergarten, grocery store, etc. Furthermore, public transport stops (Letecká stop - bus no. 78, Muzeum Muzeum stop - bus no. 55, 78, 151 and tram no. 8).

The apartment is free to move in from 1st of March 2021. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Apartment information

Address: Brno | Líšeň | Otiskova
Rent: 9 900 CZK/month
Rent note: vratná jistota 12 100 Kč, náklady na bydlení 2 200 Kč, poplatek za podnájem
Category: Rental
Layout: 1+kk
Size: 37 m²
Furnishings: Partially furnished
Ready for move-in: From March 1st 2021
Listing added: Před 11 dny
Additional equipment: Cellar Balcony
Energy label: G - (Unknown)

In the area

CBA Brno - Líšeň: 8 minut (pěšky)

Hruška Brno, Karolíny Světlé: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 36 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 40 minut (mhd)

I'm interested in a viewing czech flag
* *
* *
Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.