Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Sedláčkova, 2+kk, 49 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Líšeň - Sedláčkova, 11 500 Kč/měs., 49 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-555

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/sedlackova/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Brno - Líšeň. Byt o celkové výměře 49 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice s mrazákem, sporák a digestoř. V celém bytě jsou nové podlahy, jinak je byt nezařízený. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, vana, toaleta a pračka.

V příjemném okolí domu jsou restaurace, pošta, supermarket Billa (tři minuty chůze), pekařství Makovec, mateřská škola, atd. Tramvajová a autobusová zastávka Novolíšeňská je vzdálená dvě minuty chůze od domu (tramvaj č. 8, autobus č. 55, trolejbusy č. 25 a 26).

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new come comfortably - book your viewing online, sign paperwork eletronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-555-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/sedlackova/

We offer to rent a nice apartment 2 + kk in a quiet location Brno - Lisen. Apartment with a total area of ​​49 m2 is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is partially furnished. The kitchen is equipped with fridge and freezer, stove and hood. The whole apartment has a new floor, otherwise the apartment is unfurnished. The bathroom includes a sink with a mirror, bath, toilet and washing machine.

In the pleasant surroundings of the house are restaurants, post office, supermarket Billa (3 min walk), bakery Makovec, kindergarten, etc. Tram and bus stop Novolíšeňská is 2 min walk from the house (tram No. 8, bus No. 55, trolleybuses no. 25 and 26).

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Líšeň | Sedláčkova
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 11500 Kč, náklady na bydlení 2 690 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 49 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Brno, Sedláčkova: 3 minuty (pěšky)

Lidl Brno-Líšeň: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 18 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 30 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc