Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Zikova, 2+kk, 45 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Líšeň - Zikova, 11 500 Kč/měs., 45 m²

Popis

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-zth

Virtuální prohlídka:
my.matterport.com/show/?m=gs5xx3Judtn

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt po rekonstrukci o dispozici 2+kk. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází v prvním patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží sklep.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňský kout disponuje linkou a spotřebiči - sklokeramická deska, elektrická trouba, lednice s mrazákem. K dispozici je také jídelní stůl a židle. Ložnice je plně vybavená skříňkami, postelí, komodou a psacím stolem. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou je od toalety oddělena. V předsíni se nachází úložné prostory, v bytě je k dispozici také špajzka.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Školy, parky, dětské hřiště, restaurace a kavárny, supermarket Albert. Zastávka MHD Kotlanova kousek od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-zth-en

Virtual viewing:
my.matterport.com/show/?m=gs5xx3Judtn

For long-term sublease, we offer an apartment after reconstruction with a layout of 2 + kk. The apartment with a total area of ​​45 m2 is located on the first floor of a panel house with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered fully equipped. The kitchenette has a line and appliances - ceramic hob, electric oven, refrigerator with freezer. There is also a dining table and chairs. The bedroom is fully equipped with lockers, bed, chest of drawers and desk. The bathroom with shower, sink and washing machine is separate from the toilet. In the hall there is storage space, in the apartment there is also a pantry.

In the vicinity of the house there are all civic amenities. Schools, parks, playgrounds, restaurants and cafes, Albert supermarket. Public transport stop Kotlanova near the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Líšeň | Zikova
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 500 Kč, náklady na bydlení 2 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 45 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 31. leden 2021
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Masarova: 4 minuty (pěšky)

ENAPO Brno, Kotlanova: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 25 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 37 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc