Domů | Rent with us | Available apartments | Brno, Hrázka, 2+kk, 45 m²

Rental 2+kk, Brno - Medlánky - Hrázka, 12 800 CZK/month, 45 m²

Description

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-sby

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt o dispozici 2+kk v příjemné lokalitě Brno - Medlánky, v ulici Hrázka. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází ve třetím podlaží cihlového domu. K bytu přísluší balkón. Byt je ideálně pro jednotlivce nebo pár.

Byt se nabízí plně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, sklokeramická deska a digestoř. V kuchyni se dále nachází jídelní stůl se židlemi. V obývací části se nachází pohovka a tv nábytek s policemi. V ložnici nalezneme skříň, křeslo a manželskou postel. Koupelna disponuje vanou, umyvadlem se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená. K bytu přísluší i praktická komora. Na prostorném balkóně se nachází markýza.

V klidném okolí domu je veškerá občanská vybavenost. Např. restaurace, dětské hřiště, posilovna, supermarket Billa, potraviny Žabka, lékárna atd. Dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD (pět minut chůze od domu je vzdálená zastávka Olšanského - autobusy č. 41, 65, 71).

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-sby-en

We offer for rent a very nice apartment 2+kk in a nice location Brno - Medlánky, in the street Hrázka. Apartment with a total area of ​​45 m2 is located on the third floor of the brick house. The apartment has a balcony. The apartment is ideal for an individual or a couple.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen is equipped with fridge and freezer, microwave, electric oven, ceramic hob and hood. The kitchen has also a dining table with chairs. The living area has a sofa and TV furniture with shelves. In the bedroom you will find a wardrobe, armchair and double bed. The bathroom has a bath, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. The apartment has a practical chamber. The spacious balcony has a terrace blind.

In the quiet neighborhood of the house is all civic amenities such as restaurants, playground, gym, supermarket Billa, groceries Žabka, pharmacy etc. Transport accessibility is provided by public transport stops (five minutes walk from the house is a bus stop Olšanského - buses no. 41, 65, 71).

The apartment is free to move in immediately. Charges include utilities. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Apartment information

Address: Brno | Medlánky | Hrázka
Rent: 12 800 CZK/month
Rent note: vratná kauce 12 800 Kč, náklady na bydlení 2 093 Kč, poplatek za podnájem
Category: Rental
Layout: 2+kk
Size: 45 m²
Furnishings: Fully furnished
Ready for move-in: From March 1st 2021
Listing added: Před 2 měsíci
Additional equipment: Balcony
Energy label: G - Very inefficient

In the area

BILLA Brno, Kolaříkova: 7 minut (pěšky)

BILLA Brno, Podpěrová: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 31 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 31 minut (mhd)

I'm interested in a viewing czech flag
* *
* *
Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.