Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Nadační, 4+kk, 100 m²

Pronájem 4+kk, Brno - Medlánky - Nadační, 22 000 Kč/měs., 100 m²

Popis

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si zarezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a veškeré dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-sw7

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi prostorný byt o dispozici 4+kk v klidné a oblíbené lokalitě Brno - Medlánky. Byt o celkové výměře 100 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší i příjemný rohový balkón a také garáž. Výhodou bytu je také šatna a samostatná komora.

Garáž je možno pronajmout za 1 500 Kč.

Byt se nabízí částečně vybavený oproti fotografiím. Kuchyňská linka disponuje vestavěnou elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, digestoří, lednicí a mikrovlnnou troubou. V kuchyni zůstává i jídelní stůl s židlemi. Obývací část bude na rozdíl od fotografí nevybavená. V ložnici najdeme postel, knihovnu, komodu, televizi a vestavěnou šatní skříň. Součástí modrého dětského pokoje zůstává veškeré vybavení kromě židle. Druhý dětský pokoj bude také kompletně zařízený kromě postele, židle a zrcadla. V koupelně najdeme vanu a umyvadlo. Toaleta je oddělená. Je možné dodat pračku. V předsíni zůstane šatní skříň s botníkem.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, dětská hřiště, mateřská škola, supermarket Billa, obchod s potravinami (Žabka) atd. Dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Řečkovice, která je vzdálená deset minut chůze od domu. Přímo u domu je autobusová zastávka Nadační.

Byt je volný k nastěhování od 1. 4. 2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni po dohodě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewing:
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-sw7-en

We offer for rent a very spacious apartment 4 + kk in a quiet and popular location Brno - Medlánky. Apartment with a total area of ​​100 sqm is located on the third floor with elevator. The apartment has a nice corner balcony and garage. The advantage of the apartment is also a dressing room and separate chamber.

Garage can be rented for CZK 1,500.

The apartment is offered partially furnished compared to photographs. Kitchen has a built-in electric oven, ceramic hob, hood, refrigerator and microwave. There is also a dining table with chairs in the kitchen. Unlike the photographs, the living area will be unfurnished. In the bedroom you will find a bed, a library, a chest of drawers, a TV and a built-in wardrobe. The blue children's room remains all amenities except the chair. The second children's room will also be fully furnished in addition to the bed, chair and mirror. The bathroom has a bathtub and sink. The toilet is separate. Washing machine available. There will be a wardrobe with a shoe rack in the hall.

Within walking distance we can find restaurants, playgrounds, kindergarten, supermarket Billa, grocery store (Žabka) etc. Transport accessibility is provided by a tram stop Řečkovice, which is ten minutes walk from the house. Right next to the house is a bus stop Nadační.

The apartment is free to move in from 1st of April 2020. Pets are allowed.

Energy category is listed as category G as we do not have PENB available.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Medlánky | Nadační
Cena: 22 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 22 000 Kč, nájemné 22 000 Kč + náklady na bydlení 4 300 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 4+kk
Výměra: 100 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Kolaříkova: 9 minut (pěšky)

BILLA Brno, Podpěrová: 13 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 34 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 34 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?