Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Oblá, 1+kk, 32 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Nový Lískovec - Oblá, 7 900 Kč/měs., 32 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ifq

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v oblíbené lokalitě Brno - Nový Lískovec, v ulici Oblá. Byt o celkové výměře 32 m2 se nachází ve čtvrtém podlaží panelového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón a sklep.

Byt se nabízí plně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, mikrovlnná trouba, sporák, trouba a digestoř. Dále se v bytě nachází postel a skříně s velkým úložným prostorem. K bytu přísluší prostorný balkón. V koupelně najdeme vanu, umyvadlo se zrcadlem a pračku. Toaleta je odděleně.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost, např. restaurace, pošta, supermarket Albert (jednu minutu od domu), obchodní centrum Campus Square (13 minut pěšky), dětské hřiště, přírodní rezervace Kamenný vrch, atd. Vynikající dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Koniklecová, která je vzdálená dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ifq-en

We offer cozy apartment 1+kk for rent in the popular area of ​​Brno - Nový Lískovec, Oblá street. Apartment with a total area of ​​32 m2 is located on the fourth floor of the brick house. The apartment has a balcony and cellar.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen is equipped with fridge, microwave, stove, oven and hood. There is also a bed and wardrobes with large storage space. The apartment has a spacious balcony. In the bathroom you will find a bath, sink with a mirror and washing machine. The toilet is seperated.

Within walking distance are all amenities such as restaurants, post office, supermarket Albert (1 min from the house), shopping center Campus Square (13 min walk), playground, forest park Kamenny vrch, etc. Excellent transport accessibility is provided by Koniklecová stop, which is two minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets after agreement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Nový Lískovec | Oblá
Cena: 7 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 10 429 Kč, náklady na bydlení 2 529 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 32 m²
Vybavený: plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. nár. budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Brno, Petra Křivky: 2 minuty (pěšky)

Tesco Brno, Netroufalky: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 31 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 34 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?