Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Svážná, 2+kk, 50 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Nový Lískovec - Svážná, 11 000 Kč/měs., 50 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-n6n

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk ve skvělé lokalitě Brno - Nový Lískovec s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 51 m2 se nachází v pátém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší sklep. Lze využívat společný balkón na patře.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou, plynový sporákem, mikrovlnnou troubou a digestoří. Je zde možnost dodání lednice. V kuchyni se dále nachází jídelní stůl s židlemi. Obývací část je zařízená pohovkou, pracovním stolem a komodou. Součástí ložnice je postel, šatní skříň a noční stolky. V koupelně je vana, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená. V předsíni najdeme botník, věšák a šatní skříň. Pokoje jsou neprůchozí.

Byt se nachází v oblíbené lokalitě, kde je veškerá občanská vybavenost. Kousek od domu je supermarket Albert, základní škola, dětské hřiště, posilovna. Deset minut od domu je vzdálené OC Campus Square, které nabízí mnoho služeb (Tesco, restaurace atd). Je zde také Masarykova univerzita. Čtyři minuty od domu je vzdálená zastávka Koniklecová (autobus č. 50, trolejbusy č. 26 a 37).

Byt je volný k nastěhování od 01.08.2020. Poplatky jsou včetně energií. Na bytě je možnost připojení internetu od UPC za 399 Kč/měsíc.

Domácí mazlíčci po domluvě.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-n6n-en

For long-term sublease we offer an apartment 2 + kk in a great location Brno - Novy Liskovec with excellent transport links. Apartment with a total area of ​​51 m2 is located on the fifth floor of the brick house. The apartment has a cellar. There is a shared balcony on the floor.

The apartment is offered furnished. Kitchen has an electric oven, gas stove, microwave and hood. There is a fridge available. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is furnished with a sofa, work desk and chest of drawers. The bedroom has a bed, wardrobe and bedside tables. The bathroom has a bath, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. In the hall there is a shoe rack, a hanger and a wardrobe. Rooms are separated.

The apartment is located in a popular location with all amenities. Not far from the house is Albert supermarket, elementary school, playground, gym. Ten minutes from the house is distant OC Campus Square, which offers many services (Tesco, restaurants, etc.). There is also Masaryk University. Four minutes from the house is a remote stop Koniklecová (bus No. 50, trolleybuses No. 26 and 37).

The apartment is free to move from the 1st of August 2020. Charges include utilities. Internet connection from UPC for 399 CZK / month.

Pets by arrangement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Nový Lískovec | Svážná
Cena: 11 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 11 000 Kč, náklady na bydlení 2 200 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 50 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. únor 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Petra Křivky: 3 minuty (pěšky)

Albert Brno, Kurská: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 32 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 34 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc