Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Fryčajova, 3+1, 75 m²

Pronájem 3+1, Brno - Obřany - Fryčajova, 12 500 Kč/měs., 75 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ys3

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 3+1 na ulici Fryčajova ve velmi klidné lokalitě Brno - Maloměřice. Byt o celkové výměře 75 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží sklep a balkón s výhledem do zeleně.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyně disponuje plynovým sporákem s elektrickou troubou, digestoří, Lednicí s mrazákem a mikrovlnnou troubou. K dispozici je také jídelní stůl s židlemi. V bytě se nachází tři samostatné neprůchozí pokoje. Jeden z nich je vybavený jako obývací pokoj - sedací soupravou, konferenčním stolkem a úložnými prostory. Jedna z ložnic disponuje manželskou postelí, šatní skříní a nočními stolky. Druhý pokoj je také vybaven postelí a úložnými prostory. V předsíni je možné využít vestavěné skříně či věšák na kabáty. Koupelna s vanou, umyvadlem, policemi a pračkou je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny hned za rohem, restaurace, mateřská a základní škola, sportovní vyžití, kavárna. V okolí je možné zajít na procházku k Obřanskému potoku a do lesů, například na nedalekou vyhlídku či Ranch pod lesem.

Byt je volný k nastěhování k 01.10.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Elektřin a plyn se přepisují na podnájemníka.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ys3-en

For long-term sublease, we offer a spacious three bedroom apartment on Fryčajova Street in a very quiet location in Brno - Maloměřice. The apartment with a total area of ​​75 m2 is located on the third floor of a brick building without an elevator. The apartment has a cellar and a balcony overlooking the greenery.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has a gas stove with electric oven, hood, refrigerator with freezer and microwave. There is also a dining table with chairs. The apartment has three separate separate rooms. One of them is equipped as a living room - sofa, coffee table and storage space. One of the bedrooms has a double bed, wardrobe and bedside tables. The second room is also equipped with a bed and storage space. It is possible to use built-in wardrobes or a coat hanger in the hall. The bathroom with bath, sink, shelves and washing machine is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - food just around the corner, restaurant, kindergarten and elementary school, sports, cafe. In the vicinity it is possible to go for a walk to the Obřanský stream and to the forests, for example to a nearby lookout or ranch under the forest.

The apartment is free to move in on 1st of October 2020. The owner prefers those without pets.

Electricity and gas are transferred to the subtenant.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Obřany | Fryčajova
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota, náklady na bydlení 3 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 75 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Brno, Žarošická: 23 minut (pěšky)

Albert Brno, Merhautova: 21 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 32 minut (mhd)

uzel MHD Tomkovo náměstí: 34 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc