Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Odlehlá, 2+kk, 55 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Ořešín - Odlehlá, 9 000 Kč/měs., 55 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ass

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk a celkové ploše 55 m2. Byt se nachází v klidné lokalitě Brno- Ořešín v přízemí rodinného domu, který má dohromady tři bytové jednotky.

Byt je nabízen částečně vybavený - kuchyňská linka je vybavena sporákem s troubou a myčkou. V místnosti je dále prostorná lednice, jídelní stůl a francouzské okno do dvora. Pokoj je zařízen manželskou postelí a skříní s úložným prostorem. V koupelně naleznete sprchový kout, pračku, umyvadlo a toaletu. V bytě je dostatek úložného prostoru.

Před domem je bezproblémové parkování, veškerá občanská vybavenost, dětská hřiště. Krásná příroda, vyhlídková místa, stáje s koňmi. Nedaleko hypermarket Globus. Výborná dopravní dostupnost do města, v noci je možné využít brněnský noční rozjezd.

Byt je volný ihned. Domácí mazlíčci povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ass-en

For long-term sublease we offer an apartment 2 + kk with a total area of ​​55 m2. The apartment is located in a quiet area of ​​Brno-Ořešín on the ground floor of a family house, which has three residential units.

The apartment is offered partially equipped - kitchen is equipped with stove with oven and dishwasher. There is also a spacious refrigerator, dining table and French courtyard window. The room is furnished with a double bed and a wardrobe with storage space. The bathroom has a shower, washing machine, sink and toilet. The apartment has plenty of storage space.

In front of the house is smooth parking, all amenities, playgrounds. Beautiful nature, sightseeing places, stables with horses. Near hypermarket Globus. Excellent transport accessibility to the city, at night it is possible to use the Brno night start.

The apartment is available immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Ořešín | Odlehlá
Cena: 9 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 000 Kč, náklady na bydlení 3 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 55 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 18. leden 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Hruška Brno-venkov: 25 minut (pěšky)

COOP Vranov: 36 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 46 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 46 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc