Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Kartouzská, 2+1, 48 m²

Pronájem 2+1, Brno - Ponava - Kartouzská, 12 800 Kč/měs., 48 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-f9q

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 2+1 na ulici Kartouzská v klidné lokalitě Královo Pole v Brně. Byt o celkové rozloze 48 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu. K bytu náleží balkon s výhledem do vnitrobloku.

Byt se nabízí nezařízený. Kuchyně disponuje varnou deskou, troubou a lednicí. Během srpna proběhne položení nové podlahy v kuchyni - plovoučky. Koupelna je po rekonstrukci. V koupelně se nachází sprchový kout, pračka, umyvadlo se zrcadlem. Záchod se nachází samostatně. Zbytek místností je nevybaven.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - obchodní centrum Královo pole, supermarket Kaufland pár minut chůze od domu, benzinová pumpa, bazén Lužánky, posilovny, kavárny a restaurace. Dobrá dostupnost do centra Brna, zastávka tramvaje Kartouzská (tramvaj č. 1 a 6).

Byt je volný k nastěhování od 1.7.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-f9q-en

For long-term sublease, we offer a cozy 2 + 1 apartment on Kartouzská Street in a quiet location in Královo Pole in Brno. The apartment with a total area of 48 m2 is located on the fourth floor of a brick house. The apartment has a balcony overlooking the courtyard.

The apartment is offered unfurnished. The kitchen has a hob, oven and fridge. During August, a new floor will be laid in the kitchen - floats. The bathroom is after reconstruction. The bathroom has a shower, washing machine, sink with mirror The toilet is located separately. The rest of the rooms are unfurnished.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - shopping center Královo pole, supermarket Kaufland a few minutes walk from the house, gas station, swimming pool Lužánky, gyms, cafes and restaurants. Good access to the center of Brno, tram stop Kartouzská (tram no. 1 and 6).

The apartment is free to move in from 1st of July 2021. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Ponava | Kartouzská
Cena: 12 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 2 500 Kč/měs., vratná jistota 15 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 48 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Hrnčířská: 7 minut (pěšky)

Kaufland Brno - Ponava: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 11 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 14 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc