Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Klusáčkova, 3+kk, 83 m²

Pronájem 3+kk, Brno - Ponava - Klusáčkova, 19 590 Kč/měsíc, 83 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brno

K dlouhodobému podnájmu nabízíme lukrativní byt o dispozici 3+kk v žádané lokalitě Brno - Královo Pole. Byt o celkové výměře 83 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. Výhodou bytu je prostorný balkón s markýzou, sklep a parkovací stání.

Parkovací stání je již zahrnuto v ceně nájemného.

Prostory domu jsou zabezpečeny kamerovým systémem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, myčka, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, sklokeramická deska a digestoř. V kuchyni se dále nachází jídelní stůl s židlemi. Obývací část působí vzdušným dojmem a je zařízená pohovkou, konferenčním stolkem, televizní stěnou a pracovním stolem s židlí. Je zde také vstup na balkón. Prosvětlená ložnice disponuje postelí a velkou šatní skříní. V druhé ložnici najdeme dvě postele a pracovní stůl s židlí. V koupelně je vana, sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená. Pokoje jsou neprůchozí.

Byt je ve skvělé lokalitě, v okolí domu jsou restaurace, supermarket Albert, Billa, základní škola, gymnázium, Lidl, Veterinární a farmaceutická univerzita, Fakulta stavební VUT atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťují zastávky MHD - čtyři minuty chůze je vzdálená zastávka Klusáčkova.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií a internetu. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tours:
To register for a tour, please use this form:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brnoENG

For a long-term remt we offer a lucrative apartment 3 + kk in the desired location Brno - Kralovo Pole. Apartment with a total area of ​​83 sqm is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The advantage of the apartment is a spacious balcony with awning, cellar and parking space.

Parking space is already included in the rent.

The building is secured by camera system.

The apartment is offered partly furnished. The kitchen is equipped with fridge, dishwasher, microwave, electric oven, ceramic hob and hood. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is airy and is furnished with a sofa, coffee table, TV wall and a work desk with a chair. There is also an entrance to the balcony. The bright bedroom has a bed and a large wardrobe. In the second bedroom we find two beds and a desk with a chair. The bathroom has a bath, shower, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. Rooms are separated.

The apartment is in a great location, around the house are restaurants, supermarket Albert, Billa, elementary school, gymnasium, Lidl, University of Veterinary and Pharmaceutical Sciences, Faculty of Civil Engineering, etc. Excellent transport accessibility is provided by public transport stops - tram stop Klusáčkova is four minutes walk away.

The apartment is free to move in immediately. Utilities include energy and internet. The owner prefers those without pets.

The energy category is listed as category G listed as we do not have PENB available.

The apartment is rented by an ideal tenant - a service with which you will live in carefree and fair conditions. When something happens, there are administrators available to deal with you. We will help with all your administration, payment settings, and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Ponava | Klusáčkova
Cena: 19 590 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 19 590 Kč, náklady na bydlení 4 539 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 83 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Kounicova: 4 minuty (pěšky)

Albert Brno, Hrnčířská: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 7 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 14 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů