Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Poděbradova, 2+kk, 47 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Ponava - Poděbradova, 11 200 Kč/měs., 47 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-q6n

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prosvětlený byt o dispozici 2+kk ve skvělé lokalitě Brno - Královo Pole. Byt o celkové výměře 47 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu.

Byt se nabízí vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice a elektrický sporák. Obývací část je zařízená pohovkou, jídelním stolem s židlemi, křeslem a komodou. Ložnice disponuje postelí, nočním stolkem a komodou. V prostorné koupelně je sprchový kout, umyvadlo a toaleta. Předsíň je vybavená šatní skříní.

V okolí domu jsou restaurace, Kaufland, Nákupní centrum Královo Pole, základní škola, Veterinární a farmaceutická univerzita atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Katouzská, která je vzdálená tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Na podnájemníka se přepisuje elektřina. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home safely thanks to virtual apartment tour and electronic signatures

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------------------------------------------------------

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-q6n-en

For long term rent we offer a bright apartment 2 + kk in a great location Brno - Kralovo Pole. Apartment with a total area of ​​47 sqm is located on the third floor of the house.

The apartment is offered furnished. The kitchen is equipped with fridge and electric stove. The living area is furnished with a sofa, dining table with chairs, armchair and chest of drawers. The bedroom has a bed, bedside table and chest of drawers. The spacious bathroom has a shower, sink and toilet. The hall is equipped with a wardrobe.

Around the house are restaurants, Kaufland, shopping center Kralovo Pole, elementary school, University of Veterinary and Pharmaceutical, etc. Excellent accessibility is provided by the Katouzska stop, which is three minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Electricity is transfered to the tenant. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Ponava | Poděbradova
Cena: 11 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 11 200 Kč, náklady na bydlení 2 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 47 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 15. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 3 měsíci
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Kaufland Brno - Ponava: 3 minuty (pěšky)

Albert Brno, Hrnčířská: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 12 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc