Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Rybníček, 2+kk, 49 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Ponava - Rybníček, 12 400 Kč/měs., 49 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-5t5

K dlouhodobému podnájmu nabízíme zrekonstruovaný byt o dispozici 2+kk. Byt o celkové výměře 49 m2 se nachází v suterénu cihlového domu bez výtahu. Je možné využít vnitroblok domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje novou linkou se spotřebiči - sporák s troubou, digestoř, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba. Oba neprůchozí pokoje jsou vybaveny postelemi, skříňkami a stoly se židlemi. Koupelna s vanou, umyvadlem, kotlem a pračkou je dohromady s toaletou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny, supermarkety Billa a Lidl, kavárny, restaurace, park Lužánky pár minut chůze od domu. Skvělá dopravní dostupnost - zastávka MHD Hrnčířská hned za rohem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-5t5-en

For long-term sublease, we offer a renovated 2 + kk apartment. The apartment with a total area of ​​49 m2 is located in the basement of a brick building without an elevator. It is possible to use the courtyard of the house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a new line with appliances - stove with oven, hood, refrigerator with freezer, microwave. Both separate rooms are equipped with beds, lockers and tables with chairs. The bathroom with bath, sink, boiler and washing machine is together with the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - groceries, supermarkets Billa and Lidl, cafes, restaurants, park Lužánky a few minutes walk from the house. Great transport accessibility - public transport stop Hrnčířská just around the corner.

The apartment is free to move in immediately. Pets allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Ponava | Rybníček
Cena: 12 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 400 Kč, náklady na bydlení 3 200 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 49 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 29. březen 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Brno, Hrnčířská: 3 minuty (pěšky)

Lidl Brno-Veveří: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 10 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc