Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Skřivanova, 1+1, 35 m²

Pronájem 1+1, Brno - Ponava - Skřivanova, 9 200 Kč/měs., 35 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-wfh

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 1+1 v žádané lokalitě Brno - Královo Pole. Byt o celkové výměře 35 m2 se nachází v suterénu cihlového domu. Byt má orientovaná okna do klidné zahrady.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje troubou a sporákem. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi. Obývací část je útulně zařízená pracovním stolkem s židlí a konferenčním stolkem. Součástí koupelny je sprchový kout, umyvadlo a toaleta. V předsíni jsou úložné prostory.

Byt je ve skvělé lokalitě, v okolí domu jsou restaurace, supermarket Lidl, posilovna, supermarket Albert, základní a mateřská škola, lékárna, gymnázium atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Hrnčířská (tramvaj č. 1 a 6.) která je vzdálená dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 15.7.2021

. Náklady na bydlení jsou včetně energií. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-wfh-en

We offer to rent a nice apartment 1 + 1 in the desired location Brno - Kralovo Pole. Apartment with a total area of ​​35 m2 is located on the first floor of the house. The apartment has windows facing the quiet garden.

The apartment is partially furnished. Kitchen has an oven, stove, hood, refrigerator and washing machine. The kitchen has a dining table with chairs. The living area is cosily furnished with a work table with a chair and a coffee table. The bathroom has a shower, sink and toilet. In the hall are storage space.

The apartment is in a great location, around the house are restaurants, supermarket Lidl, gym, supermarket Albert, elementary and nursery school, pharmacy, gymnasium, etc. Excellent transport accessibility is provided by Hrncirska (tram 1 and 6) which is two minutes away walk from the house.

The apartment is free to move in from 1st of March 2020. Utilities are including energy. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Ponava | Skřivanova
Cena: 9 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 9 200 Kč, náklady na bydlení 2 374, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 35 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 16. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Hrnčířská: 4 minuty (pěšky)

Lidl Brno-Veveří: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 10 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc