Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Modřická, 2+kk, 50 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Přízřenice - Modřická, 11 000 Kč/měs., 50 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-rsn

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v klidní lokalitě Brno - Přízřenice, v ulici Modřická. Byt se nachází v prvním patře cihlového domu.

Byt je nabízen částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, sporákem, digestoří, mikrovlnou troubou a myčkou. V obývací části je jídelní stůl se židlemi, komoda, TV, police a gauč. Ložnice je zařízená manželskou postelí, skříní, stolem, komodou a křeslem. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, toaleta a pračka.

V příjemném okolí domu je veškerá občanská vybavenost - obchod s potravinami, restaurace, dětská hřiště, nákupní centrum Olympia s veškerými službami. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Přízřenice, která je minutu chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.07.2021. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-rsn-en

For long-term sublease, we offer a nice apartment with a layout of 2+kk in a quiet location in Brno - Přízřenice, on the street Modřická. The apartment is located on the first floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has refrigerator, electric oven, stove, cooker hood, microwave and dishwasher. The living area has dining table with chairs, chest of drawers, TV, shelves and sofa. The bedroom is furnished with double bed, wardrobe, table, chest of drawers and armchair. The bathroom has a shower, sink with mirror, toilet and washing machine.

In the pleasant vicinity of the house is all civic amenities - grocery store, restaurant, playgrounds, shopping center Olympia with all services. Transport accessibility is provided by the Přízřenice stop, which is 1 min walk from the house.

The apartment is free to move in from the 1st of July 2021. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Přízřenice | Modřická
Cena: 11 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 400 Kč, náklady na bydlení 3 400 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 50 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Tesco Brno, Skandinávská: 16 minut (pěšky)

Albert Brno - Modřice: 14 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 34 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 40 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc