Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Horácké náměstí, 1+1, 45 m²

Pronájem 1+1, Brno - Řečkovice - Horácké náměstí, 9 500 Kč/měs., 45 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-d7s

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný klimatizovaný byt o dispozici 1+1. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází v nejvyšším dvanáctém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží balkon a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje linkou se spotřebiči - sporák s troubou, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem. V kuchyni se také nachází vstup na balkon a dostatek prostoru na jídelní stůl a židle. Prostorný pokoj je vybaven postelí bez matrace, stolkem a poličkou, Velkou výhodou bytu je komora s úložnými prostory. Koupelna s vanou, umyvadlem a pračkou je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Billa, potraviny, restaurace, školy, sportovní vyžití. Skvělá dopravní dostupnost - autobusová zastávka Horácké náměstí kousek od domu, parkování před domem bez modrých zón.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-d7s-en

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný klimatizovaný byt o dispozici 1 + 1. Byt o celkové výměně 45 m2 se nachází v nejvyšším dvanáctém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží balkon a sklep.

Byt nabízí některým vybaveným. Kuchyně funkční linkou se spotřebiči - sporák s troubou, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem. V kuchyni se také nacházíme vstup na balkon a dostatečný prostor na jídelní stůl a židle. Prostorný pokoj je vybaven funkcí bez matrace, stolkem a poličkou, Velkou výhodou bytu je komora s úložnými prostory. Koupelna s vanou, umyvadlem a pračkou je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází celá občanská vybavenost - supermarket Billa, potraviny, restaurace, školy, sportovní vyžití. Skvělá dopravní dostupnost - autobusová zastávka Horácké náměstí kousek od domu, parkování před domem bez modrých zón.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Řečkovice | Horácké náměstí
Cena: 9 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 9 500 Kč, náklady na bydlení 3 600 Kč včetně internetu, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 45 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 11. březen 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Brno, Kolaříkova: 4 minuty (pěšky)

ENAPO Brno, Žitná: 13 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 31 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 31 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc