Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Sibiřská, 1+1, 35 m²

Pronájem 1+1, Brno - Řečkovice - Sibiřská, 10 100 Kč/měs., 35 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-46v

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 1+1 v klidné lokalitě Brno - Řečkovice s dobrou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 37 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu patří sklep.

Byt se nabízí oproti fotografiím nevybavený. Prostorná kuchyně disponuje lednicí, plynovou troubou a plynovým sporákem s funkční digestoří. V kuchyni je dále úložná spíž. Obývací pokoj je nezařízený. Součástí nové koupelny je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. Pokoje jsou průchozí.

V příjemném okolí domu najdeme restaurace, kavárny, supermarket Billu, posilovnu, dětské hřiště a zastávky MHD (zastávka Filkukova - tramvaj č. 1). Je zde výborná dostupnost na Technologický park, VUT, IBM a také Red Hat.

Byt je volný k nastěhování dle dohody. V domě je možnost připojení internetu od UPC.

Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-46v-en

We offer for rent a nice flat 1 + 1 in a quiet location in Brno - Řečkovice with good transport accessibility. Apartment with a total area of ​​37 m2 is located on the third floor of the house. The cellar belongs to the apartment.

The apartment is not equipped with photos. The spacious kitchen has a fridge, gas oven and gas stove with a functional hood. The kitchen also has a storage pantry. The living room is unfurnished. The new bathroom has a shower, sink with mirror and toilet. Rooms are passable.

In the quiet surroundings of the house you will find restaurants, cafes, supermarket Billu, gym, playground and bus stop (stop Filkukova - tram no. 1). There is excellent access to Technology Park, VUT, IBM and Red Hat.

Internet can be provided from UPC. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Řečkovice | Sibiřská
Cena: 10 100 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 10 100 Kč, náklady na bydlení 2 100 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 35 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 13 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Podpěrová: 5 minut (pěšky)

BILLA Brno, Kolaříkova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 23 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?