Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Jarmily Kurandové, 3+kk, 94 m²

Pronájem 3+kk, Brno - Sadová - Jarmily Kurandové, 18 000 Kč/měsíc, 94 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brno

Virtuální prohlídka
http://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/jarmilykurandove/

Nabízíme podnájem luxusního bytu 3+kk v atraktivní lokalitě Brno- Královo Pole. Byt se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu náleží sklepní kóje a garážové stání. Výhodou je velmi prostorný balkón (10 m2).

Byt je nabízen nevybavený, celková plocha je 94 m2. V bytě jsou plovoucí podlahy. Kuchyňský kout nabízí lednici, mrazák, troubu, sklokeramickou varnou desku, digestoř. Z místnosti je vstup na prostorný balkón, ze kterého je krásný výhled na Brno. Další dva pokoje jsou neprůchozí. V koupelně je k dispozici vana, dvě umyvadla se zrcadlovými skříňkami, wc je samostatné s bidetem a vlastním umyvadlem.

V klidném okolí domu najdeme kavárnu, dětské hřiště, mateřskou a základní školu, supermarket Billu, koupaliště. Výborná dostupnost do Technologického parku a na Veterinární univerzitu. Skvělou dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Moskalykova, která je přímo před domem.

Byt je volný od 1.12 .2019. Poplatky jsou včetně energií. Domácí mazlíčci povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tours:
To register for a tour, please use the following form:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brno

Virtual tour
http://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/jarmilykurandove/

We rent a luxury apartment 3 + kk in an attractive location Brno-Kralovo Pole. The apartment is located on the third floor of the house. The apartment has a cellar, garage. The advantage is a very spacious balcony (10 m2).

The apartment is offered unfurnished, the total area is 94 sqm. The apartment has floating floors. The kitchenette offers a fridge, freezer, oven, ceramic hob, hood. From the room is the entrance to the spacious balcony, which offers a beautiful view of Brno. The other two rooms are separated. The bathroom has a bathtub, two sinks with mirror cabinets, toilet is separate with a bidet and its own sink.

In the quiet neighborhood of the house you will find a café, playground, kindergarten and elementary school, supermarket Billu, swimming pool. Excellent access to the Technology Park and Veterinary University. Excellent transport accessibility provides Moskalykova stop, which is directly in front of the house.

The apartment is available from 1st of December 2019. Utilites include energy . Pets allowed.

Energy category G listed as we do not have PENB.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Sadová | Jarmily Kurandové
Cena: 18 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 22 299 Kč + náklady na bydlení 4 299 Kč + poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 94 m²
Vybavený: nevybavený
K nastěhování: Od 13. červenec 2018
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Brno, Cimburkova: 15 minut (pěšky)

Albert Brno, Kosmova: 11 minut (pěšky)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů