Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Kyselkova, 1+kk, 46 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Sadová - Kyselkova, 11 790 Kč/měs., 46 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Virtuální prohlídka: https://in360.cz/vr/kyselkova/

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-fxs
K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný nový byt 1+kk v atraktivní lokalitě Brno - Sadová, v ulici Kyselkova. Byt o celkové výměře 46 m2 se nachází v přízemí cihlové novostavby. K bytu přísluší terasa 11m2, prostorný sklep (cca 10 m2) a parkovací stání.

Parkovací stání je již zahrnuto v ceně nájemného.

Byt disponuje elektickými rolety.

V bytě je vše nové a je částečně vybavený. Kuchyňská linka je zařízena myčkou, elektrickou troubou, indukční deskou a digestoří. Dále je pokoj nezařízený. Z pokoje je vstup na prostornou terasu. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, přípojka na pračku a toaleta.

Byt má v bytě dlažbu, pouze v jednom pokoji je plovoucí podlaha.
V bytě se může nastavit vlastní osvětlení, a je zde vlastní topení.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost - restaurace, obchod s potravinami (dvě minuty chůze), dětské hřiště, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje autobusová zastávka Moskalykova, která je minutu chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

V bytě je připojení internetu Netbox (není součástí poplatků).

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________


Virtuální tour: https://in360.cz/vr/kyselkova/

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-fxs-en
We offer a beautiful new apartment 1+kk in an attractive location in Brno - Sadová, on the street Kyselkova. The apartment with a total area of ​​46 m2 is located on the ground floor of a new brick building. The apartment invludes a terrace (11m2), a spacious basement (approx. 10 m2) and parking space.

Parking space price is already included in the rent.

The apartment has electric shutters.

The apartment is new and is partially equipped. The kitchen is equipped with a dishwasher, electric oven, glass-ceramic hob and hood. The room is unfurnished and has access to a spacious terrace. The bathroom includes a sink, mirror, shower cabin and toilet.

In the pleasant surroundings of the house are restaurants, grocery store (2 min walk), playground, etc. Transport accessibility is provided by the bus stop Moskalykova, which is 1 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

There is an Netbox internet connection.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Sadová | Kyselkova
Cena: 11 790 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce, náklady na bydlení 2 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 46 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 10 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Kosmova: 12 minut (pěšky)

Tesco Brno, Cimburkova: 17 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?