Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Dědická, 3+1, 71 m²

Pronájem 3+1, Brno - Slatina - Dědická, 16 700 Kč/měs., 71 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-4me

K dlouhodobému podnájmu nabízíme zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 v atraktivní lokalitě Brno - Slatina, v ulici Dědická. Byt o celkové výměře 71 m2 se nachází v prvním patře panelového domu. K bytu náleží balkón, sklep a kolárna.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka dělaná na míru disponuje lednicí s mrazákem, myčkou, elektrickou a mikrovlnou troubou, sporákem a digestoří. Dále je v kuchyni menší skleněný stůl s dvěma židlemi. V obývací části se nachází jídelní stůl s židlemi, gauč, tv stěna a komoda. V ložnici zůstává šatní skříň, postel a noční stolky. V druhém pokoji zůstanou pouze skříně a pracovní stoly. Z pokoje je také vstup na prostorný balkón s výhledem na zeleň. V zrekonstruované koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, pračka a velká rohová vana. Toaleta s umyvadlem je odděleně. V předsíní zůstává komoda a velká vestavěná zrcadlová skříň. Sušička v bytě nezůstává.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost jako restaurace, supermarket Albert a Penny, obchody s potravinami, posilovna, pošta, školy, lékárna, atd. Dopravní dostupnost zajišťují MHD zastávky v okolí domu - Langrova a Slatina Sídliště.

Byt je volný k nastěhování od 01.07.2020. Možnost domácího mazlíčka záleží od domluvy s majitelem.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-4me-en

For long-term rent, we offer a renovated 3+1 apartment in an attractive location in Brno - Slatina, on the street Dědická. The apartment with a total area of ​​71 m2 is located on the first floor of a panel house. The apartment includes a balcony, basement and bike room.

The apartment is offered partially furnished. The tailored kitchen includes a fridge with freezer, dishwasher, electric and microwave oven, stove and hood. There is also a small glass table with two chairs in the kitchen. In the living area is a dining table with chairs, a couch, a TV wall and a chest of drawers. The bedroom has a wardrobe, bed and bedside tables. Only wardrobes and desks will remain in the second room. The room has access to a spacious balcony with a nice view.
The renovated bathroom has a sink with a mirror, a washing machine and a large corner bathtub. The toilet with sink is separated. In the hallway is a chest of drawers and a large built-in mirror wardrobe.

Within walking distance are restaurants, supermarket Albert and Penny, grocery stores, gym, post office, schools, pharmacy, etc. Transport accessibility is provided by public transport stops around the house - Langrova and Slatina Sídliště.

The apartment is free to move in from 01.07.2020. The possibility of having pets in the apartment depends on the agreement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Slatina | Dědická
Cena: 16 700 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 700 Kč, náklady na bydlení 3 799 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 71 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Jihomoravské náměstí: 3 minuty (pěšky)

Penny Market Brno, Hviezdoslavova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 24 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 36 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?