Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Kigginsova, 2+kk, 52 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Slatina - Kigginsova, 13 500 Kč/měs., 52 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku můžete použít tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-nt5

Nabízíme dlouhodobý podnájem moderního bytu 2+kk v atraktivní lokalitě Brno - Slatina, v ulici Kigginsova, s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové rozloze 52 m2 se nachází ve čtvrtém patře novostavby s výtahem. K bytu náleží také prostorný balkón, sklepní prostor a parkovací stání přímo před domem.

Byt je nabízen vybavený. Kuchyňská linka je zařízena sklo-keramickou varnou deskou, troubou, digestoří, myčkou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem. V místnosti je dále jídelní stůl se židlemi, pohovka, konferenční stolek, obývací stěna a vstup na balkón. Ložnice je zařízena manželskou postelí s nočními stolky, stolem a kancelářskou židlí. Koupelna je vybavena vanou, pračkou, umyvadlem se zrcadlem a toaletou. V předsíni jsou vestavěné skříně s velkým množstvím úložného prostoru.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - nákupní centrum, Kaufland, lékárna, Bruno family park, Černovické terasy, supermarket Lidl, výborná dostupnost na letiště, zastávky MHD.

Byt je volný k nastěhování od 01.08.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Elektřina se přepisuje na podnájemníka.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-nt5-en

We offer a long-term sublease of a modern apartment 2 + kk in an attractive location in Brno - Slatina, in Kigginsova Street, with excellent transport accessibility. The apartment with a total area of ​​52 m2 is located on the fourth floor of a new building with an elevator. The apartment also has a spacious balcony, cellar and parking space in front of the house.

The apartment is offered furnished. The kitchen is equipped with a ceramic hob, oven, hood, dishwasher, microwave, refrigerator with freezer. The room also has a dining table with chairs, sofa, coffee table, living wall and access to the balcony. The bedroom is furnished with a double bed with bedside tables, desk and office chair. The bathroom is equipped with a bath, washing machine, sink with mirror and toilet. There are built-in wardrobes in the hall with a large amount of storage space.

Within walking distance is all civic amenities - shopping center, Kaufland, pharmacy, Bruno family park, Chernivtsi terraces, Lidl supermarket, excellent access to the airport, public transport stops.

The apartment is free to move in from the 1st of August 2020. Pets are allowed.

The subtenant will be responsible for electricity, and this utility account will be registered in subtenant’s name.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Slatina | Kigginsova
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 500 Kč, náklady na bydlení 2 400 Kč + 500 Kč elektřina, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 52 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Lidl Brno-Slatina: 4 minuty (pěšky)

Penny Market Brno, Hviezdoslavova: 5 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?