Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Výškovská, 2+kk, 60 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Slatina - Výškovská, 13 000 Kč/měs., 60 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-pbi

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný moderní byt na ulici Vyškovská v klidné lokalitě Brno - Slatina o dispozici 2+kk. Byt o celkové rozloze 60 m 2 se nachází v pátém patře cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňský kout disponuje veškerými spotřebiči - lednice s mrazákem, myčka nádobí, sklokeramická deska, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, pračka. K dispozici zůstává také jídelní stůl a židle. Obývací část je vybavena rohovou sedací soupravou, konferenčním stolkem, televizí a psacím stolem s židlí. V ložnici se nachází kožená postel a komoda s úložným prostorem. Výhodou je šatna s vestavěnou skříní. Prostorná koupelna disponuje vanou, umyvadlem, skříňkou a toaletou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny hned za rohem, restaurace, lékaři, dětské hřiště, supermarket Albert, posilovna. Zastávka trolejbusu a autobusu Langrova 2 minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování k 01.08.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-pbi-en


For long-term sublease, we offer a beautiful modern apartment on Vyškovská Street in a quiet location in Brno - Slatina, 2 + kk. The apartment with a total area of ​​60 m 2 is located on the fifth floor of a brick building without an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchenette has all appliances - refrigerator with freezer, dishwasher, ceramic hob, electric oven, microwave, washing machine. There is also a dining table and chairs. The living area is equipped with a corner sofa, coffee table, TV and desk with chair. The bedroom has a leather bed and a chest of drawers with storage space. The advantage is a dressing room with a built-in wardrobe. The spacious bathroom has a bath, sink, cabinet and toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - food just around the corner, restaurants, doctors, playground, supermarket Albert, gym. Trolley bus and bus stop Langrova 2 minutes walk from the house.

The apartment is free to move in on 1st of August 2020. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Slatina | Výškovská
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 000 Kč, náklady na bydlení 2 700 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 60 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Jihomoravské náměstí: 4 minuty (pěšky)

Penny Market Brno, Hviezdoslavova: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 21 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 32 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?