Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Křížová, 3+1, 68 m²

Pronájem 3+1, Brno - Staré Brno - Křížová, 16 500 Kč/měs., 68 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si zarezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a veškeré dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-egi

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi prostorný byt o dispozici 68 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. Výhodou bytu je balkón.

V bytě jsou nové koberce.

Byt se nabízí částečně vybavený. Nová kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, elektrickým sporákem a digestoří. V kuchyni je také jídelní stůl s židlemi. Byt se dále sestává ze tří nezařízených pokojů. K jednomu pokoji patří i menší komora. Součástí koupelny je sprchový kout, umyvadlo a pračka. Toaleta je oddělená.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, pošta, Pedagogická fakulta MU, základní škola, supermarket Albert. Dopravní uzel Mendlovo náměstí je vzdálené pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it all electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-egi-en

For long-term sublease we offer a very spacious apartment 68 m2 located on the second floor of the house. The advantage of the apartment is a balcony.

The apartment has new carpets.

The apartment is partially furnished. The new kitchen has a refrigerator, electric oven, electric stove and hood. The kitchen also has a dining table with chairs. The apartment also consists of three unfurnished rooms. One room has a small chamber. The bathroom has a shower, sink and washing machine. The toilet is separate.

Within walking distance are restaurants, post office, Faculty of Education, elementary school, supermarket Albert. The Mendel Square transport junction is a five minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Staré Brno | Křížová
Cena: 16 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 000 Kč, nájemné 16 500 Kč + náklady na bydlení 4 900 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 68 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Mendlovo náměstí: 3 minuty (pěšky)

BILLA Brno, Křídlovická: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Mendlovo náměstí: 5 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 9 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?