Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Pekařská, 2+1, 64 m²

Pronájem 2+1, Brno - Staré Brno - Pekařská, 13 500 Kč/měsíc, 64 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brno

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+1 v atraktivní lokalitě Brno - střed s vynikající dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 64m2 se nachází v prvním patře cihlového domu.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou a elektrickým sporákem. Prosvětlené ložnice jsou nezařízené. Součástí koupelny je vana, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená. V předsíni se nachází šatní skříň, která nabízí dostatek úložného prostoru. Pokoje jsou neprůchozí.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, supermarket Albert, lékárnu a zastávky MHD (zastávka Nemocnice u sv. Anny - tramvaj č. 5, 6). V blízkosti jsou také fakulty Masarykovi Univerzity. Je zde výborná dostupnost na dopravní uzel Česká a Mendlovo náměstí.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií.

Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!


Tours:
To register for a tour, please use this form:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brnoENG

For long term rent, we offer a spacious apartment 2 + 1 in an attractive location Brno - center with excellent transport accessibility. Apartment with a total area of ​​64 square meters is located on the first floor of the house.

The apartment is unfurnished. Kitchen has a fridge, electric oven and electric stove. The bright bedrooms are unfurnished. The bathroom has a bath, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. There is a wardrobe in the hall, which offers plenty of storage space. Rooms are separated.

Within walking distance you will find restaurants, Albert supermarket, pharmacy and public transport stops (Nemocnice u sv. Anny - tram no. 5, 6). Also nearby are the faculties of Masaryk University. There is excellent access to the Česká and Mendlovo namesti transport hubs.

The apartment is free to move in immediately. Fees include energy.

Pets are allowed.

The apartment is rented by Idealni Najemce - a unique service that provides fair and stress-free renting experience. Not only are any potential issues swiftly dealt with by our experienced janitor team, we even provide our tenants with extensive support including administrative agenda, payment management or exclusive liability insurance. So what are you waiting for? Move in with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Staré Brno | Pekařská
Cena: 13 500 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 500 Kč, náklady na bydlení 3 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 64 m²
Vybavený: nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 9 dny
Další vybavení:
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Křídlovická: 7 minut (pěšky)

Albert Brno, Mendlovo náměstí: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Mendlovo náměstí: 6 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 6 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů