Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Poříčí, 2+1, 52 m²

Pronájem 2+1, Brno - Staré Brno - Poříčí, 13 000 Kč/měs., 52 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-sg2

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt po rekonstrukci o dispozici 2+1 na ulici Poříčí v žádané lokalitě Staré Brno. Byt o celkové výměře 52 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží menší balkon a lodžie s výhledem do vnitrobloku, kde se nachází park.

Byt se nabízí částečně vybavený - nábytek je možné vystěhovat. Kuchyně disponuje novou kuchyňskou linkou s veškerými spotřebiči - sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem, úložnými prostory, jídelním stolem a židlemi. V obývací pokoji je k dispozici gauč a skříňky, ložnice je vybavena šatní skříní. Nová koupelna se sprchou a umyvadlem je od toalety oddělena. Možnost dokoupit pračku.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Billa, kavárny, restaurace, sportovní a společenské vyžití. Skvělá dopravní dostupnost - autobusová a tramvajová zastávka Poříčí pár minut chůze od doma.

Byt je volný k nastěhování od 01.03.2021. Domácí mazlíčci povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-sg2-en

For long-term sublease, we offer a pleasant apartment after reconstruction with a layout of 2 + 1 on Poříčí Street in the desired location of Old Brno. The apartment with a total area of ​​52 m2 is located on the second floor of a brick building without an elevator. The apartment has a small balcony and a loggia overlooking the courtyard, where there is a park.

The apartment is offered partially furnished - the furniture can be moved out. The kitchen has a new kitchen with all appliances - ceramic hob, electric oven, microwave, refrigerator with freezer, storage space, dining table and chairs. The living room has a sofa and lockers, the bedroom is equipped with a wardrobe. The new bathroom with shower and sink is separate from the toilet. Possibility to buy a washing machine.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Billa supermarket, cafes, restaurants, sports and social activities. Great transport accessibility - bus and tram stop Poříčí a few minutes walk from home.

The apartment is available from the 1st of March 2021. Pets allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Staré Brno | Poříčí
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 500 Kč, náklady na bydlení 3 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 52 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 2 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Mendlovo náměstí: 4 minuty (pěšky)

BILLA Brno, Křídlovická: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Mendlovo náměstí: 8 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 11 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc