Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Poříčí, 2+kk, 83 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Staré Brno - Poříčí, 16 500 Kč/měs., 83 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-apu

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi moderní byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě Brno - Staré Brno. Byt o celkové výměře 83 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu. K bytu patří i balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyně disponuje lednicí, troubou, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V kuchyni je také jídelní stůl s židlemi. Obývací část je zařízena sedací soupravou a televizní komodou. V ložnici najdeme postel a prostorné šatní skříně. Součástí koupelny je rohová vana, umyvadlo a toaleta.

V okolí domu jsou restaurace, Masarykova univerzita - Pedagogická fakultra, DRFG arena, supermarket Billa, Sklizeno, základní škola a mateřská škola atd. Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Křídlovická, která je přímo u domu (autobus č. 84, a tramvaj č. 8).

Byt je volný k nastěhování od 1.08.2021. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-apu-en

For long-term sublease, we offer a very modern apartment with a layout of 2 + kk in the desired location of Brno - Old Brno. The apartment with a total area of ​​83 m2 is located on the fifth floor of a brick house. The apartment also has a balcony and a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchen has a fridge, oven, microwave, ceramic hob and extractor. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is furnished with a sofa and a chest of drawers. In the bedroom we find a bed and spacious wardrobes. The bathroom has a corner bath, sink and toilet.

In the vicinity of the house there are restaurants, Masaryk University - Faculty of Education, DRFG arena, supermarket Billa, Sklizeno, primary school and kindergarten, etc. Excellent transport accessibility is ensured by the Křídlovická stop, which is right next to the house (bus no. 84, and tram no. 8).

The apartment is free to move in from 1.08.2021. Pets are allowed by arrangement with the owner.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Staré Brno | Poříčí
Cena: 16 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 000 Kč, náklady na bydlení 3 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 83 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Brno, Křídlovická: 2 minuty (pěšky)

Albert Brno, Mendlovo náměstí: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Mendlovo náměstí: 8 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 11 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc