Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Rybářská, 2+1, 35 m²

Pronájem 2+1, Brno - Staré Brno - Rybářská, 11 500 Kč/měs., 35 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-6w7

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný moderní byt o dispozici 2+1 v žádané lokalitě Brno Město, v ulici Rybářská s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 35 m2 se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje prostornou kuchyňskou linkou, sporákem, digestoří, lednicí a pračkou. Obývací pokoj je vybaven sedací soupravou, konferenčním stolkem a televizní stěnou. V ložnici je k dispozici skříň se zrcadlem.

Dům je situovaný u brněnského výstaviště. V okolí najdeme veškerou občanskou vybavenost - restaurace, potraviny, nemocnice, fitness... Autobusová zastávka Velodrom tři minuty chůze od domu, tramvajová zastávka Výstaviště (hlavní vstup) je vzdálená přibližně pět minut chůze.

Byt je volný k nastěhování od 01.08.2021. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Byt je vhodný maximálně pro dvě osoby.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-6w7-en

For long-term sublease, we offer a beautiful modern apartment with a layout of 2 + 1 in the desired location of Brno Město, in Rybářská Street with excellent transport accessibility. The apartment with a total area of ​​35 m2 is located on the ground floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a spacious kitchen, stove, hood, refrigerator and washing machine. The living room is equipped with a sofa, coffee table and TV wall. There is a wardrobe with a mirror in the bedroom.

The house is situated near the Brno Exhibition Grounds. In the vicinity we find all civic amenities - restaurants, groceries, hospitals, fitness ... Bus stop Velodrome three minutes walk from the house, tram stop Výstaviště (main entrance) is about five minutes walk away.

The apartment is free to move in from 1st of August 2021. The owner prefers those without pets.

The flat is suitable for maximum two people.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Staré Brno | Rybářská
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 11 500 Kč, náklady na bydlení 2 400 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 35 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Mendlovo náměstí: 7 minut (pěšky)

Lidl Brno-Štýřice: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Mendlovo náměstí: 7 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc