Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Rybářská, 2+1, 58 m²

Pronájem 2+1, Brno - Staré Brno - Rybářská, 11 900 Kč/měs., 58 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-cjz

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+1 v atraktivní lokalitě v blízkosti centra města. Byt o celkové výměře 58 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. Velkou výhodou bytu je balkón. K bytu přísluší sklep.

Byt je nabízen částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje plynovou troubou, plynovým sporákem a lednicí.V pokojích jsou k dispozici postele, skříně a stůl se židlemi. V koupelně je vana a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta se nachází zvlášť.

Byt se nachází ve vynikající lokalitě, kousek od centra města. Najdeme tady veškerou občanskou vybavenost. Supermarket Albert, obchod s potravinami, restaurace, VUT v Brně, Pedagogická fakulta MU. V blízkosti zastávky MHD.

Byt je volný k nastěhování od 1.12.2019. Poplatky jsou včetně energií. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-cjz-en

For long-term sublease we offer an apartment 2 + 1 in an attractive location near the city center. Apartment with a total area of ​​58 sqm is located on the third floor of the brick building with an elevator. The big advantage of the apartment is a balcony. The apartment has a cellar.

The apartment is offered partly furnished. The kitchen has a gas oven, gas stove and refrigerator.In the rooms there are beds, cabinets and table with chairs. The bathroom has a bathtub and sink with mirror. Toilet is located separately.

The apartment is located in an excellent location, close to the city center. We can find all civic amenities. Supermarket Albert, grocery, restaurant, BUT, Faculty of Education MU. Near the bus stop.

The apartment is available for occupancy from 1.12.2019. Charges include utilities. The owner prefers those without pets.

Energy category G listed as we do not have PENB.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Staré Brno | Rybářská
Cena: 11 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 800 Kč, náklady na bydlení 3 300 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 58 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 15. prosinec 2020
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, Mendlovo náměstí: 6 minut (pěšky)

Lidl Brno-Štýřice: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Mendlovo náměstí: 7 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc