Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Trýbova, 2+1, 55 m²

Pronájem 2+1, Brno - Staré Brno - Trýbova, 12 800 Kč/měs., 55 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-rbv

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt 2+1 ve skvělé lokalitě. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží sklep a balkon.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyně disponuje linkou s vestavěnými spotřebiči - sklokeramická deska, digestoř, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, lednice s mrazákem. K dispozici je také jídelní stůl a židle. V obou pokojích jsou krásné parkety. Obývací pokoj se vstupem na balkon je vybavený TV stěnou a komodou. Ložnice zůstává vybavena manželskou postelí, šatní skříní a pracovním stolem. Koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem je od toalety oddělena. Velkou výhodou šatna a vestavěné skříně v předsíni.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - potraviny, supermarket Albert, restaurace, sportovní a společenské vyžití. Hrad Špilberk kousek za domem. Výborná dopravní dostupnost - zastávky MHD Tvrdého a Úvoz pár minut chůze.

Byt je volný k nastěhování od 1.5.2021. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-rbv-en

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment 2 + 1 in a great location. The apartment with a total area of ​​55 m2 is located on the third floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar and a balcony.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has a line with built-in appliances - ceramic hob, hood, electric oven, microwave, dishwasher, refrigerator with freezer. There is also a dining table and chairs. Both rooms have beautiful parquet floors. The living room with access to the balcony is equipped with a TV wall and a chest of drawers. The bedroom remains equipped with a double bed, a wardrobe and a work desk. The bathroom with shower and sink is separate from the toilet. A big advantage of the dressing room and built-in wardrobes in the hall.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - groceries, Albert supermarket, restaurants, sports and social activities. Špilberk Castle just behind the house. Excellent transport accessibility - public transport stops Tvrdého and Úvoz a few minutes walk.

The apartment is free to move in by 1st of May. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Staré Brno | Trýbova
Cena: 12 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 800 Kč, náklady na bydlení 2 850 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 55 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. květen 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Brno, Mendlovo náměstí: 7 minut (pěšky)

BILLA Brno, Křídlovická: 13 minut (pěšky)

uzel MHD Mendlovo náměstí: 8 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 12 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc