Domů | Rent with us | Available apartments | Brno, Úvoz, 3+kk, 65 m²

Rental 3+kk, Brno - Staré Brno - Úvoz, 14 900 CZK/month, 65 m²

Description

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-n67

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 3+kk. Byt o celkové výměře 65 m2 se nachází v sedmém patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží balkon situovaný, stejně jako celý byt, do vnitrobloku.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje linkou se všemi spotřebiči - sporák s elektrickou troubou, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, myčka nádobí a prakticky umístěná pračka. K dispozici je také jídelní stůl a židle hned vedle vstupu na balkon. Obývací pokoj je vybavený televizní stěnou, jídelním stolem a pracovním stolem. Částečně oddělený pokoj disponuje poličkami a postelí, kterou je možno rozložit. Samostatná ložnice je vybavena pracovním stolem. V celém bytě se nachází parkety. Koupelna s vanou, umyvadlem a skříňkou je od toalety oddělena. V předsíni je možné využít vestavěné skříně s úložným prostorem.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Albert, drogerie, restaurace, nemocnice u sv. Anny, společenské a sportovní vyžití. Hrad Špilberk hned naproti domu. Skvělá dopravní dostupnost - dopravní uzel Mendlovo náměstí pár minut chůze od domu, zastávka trolejbusu Tvrdého za rohem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-n67-en

For long-term sublease, we offer a beautiful apartment with a layout of 3 + kk. The apartment with a total exchange of 65 m2 is located on the seventh floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony situated, as well as the whole apartment, in the courtyard.

The apartment offers some equipped. The kitchen unit connects all appliances - stove with electric oven, hood, microwave, refrigerator with freezer, dishwasher and practical located washing machine. There is also a dining table and chairs right next to the entrance to the balcony. The living room is equipped with a TV wall, a dining table and a work desk. Partially separated room with shelves and samples that can be dismantled. The separate bedroom is equipped with a work desk. There are parquets in the whole apartment. The bathroom with bath, sink and cabinet is separate from the toilet. Built-in wardrobes with storage space can be used in the hall.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Albert supermarket, drugstore, restaurant, hospital at St. Anny, social and sports activities. Špilberk Castle just opposite the house. Great transport accessibility - Mendlovo náměstí transport hub a few minutes walk from the house, Tvrdého trolleybus stop around the corner.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Apartment information

Address: Brno | Staré Brno | Úvoz
Rent: 14 900 CZK/month
Rent note: vratná jistota 14 900 Kč, náklady na bydlení 3 500 Kč, poplatek za podnájem
Category: Rental
Layout: 3+kk
Size: 65 m²
Furnishings: Partially furnished
Ready for move-in: From February 10th 2021
Listing added: Před 2 měsíci
Additional equipment: Cellar Balcony
Energy label: G - Very inefficient

In the area

Albert Brno, Mendlovo náměstí: 6 minut (pěšky)

BILLA Brno, Křídlovická: 12 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 7 minut (mhd)

uzel MHD Mendlovo náměstí: 11 minut (mhd)

I'm interested in a viewing czech flag
* *
* *
Are you interested in the apartment and want to increase your chances? Tell us more about yourself.