Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Vodní, 3+kk, 80 m²

Pronájem 3+kk, Brno - Staré Brno - Vodní, 19 700 Kč/měs., 80 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-me8

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 3+kk ve skvělé lokalitě Staré Brno. Byt o celkové výměře 82 m 2 se nachází ve třetím patře cihlové novostavby s výtahem. Velikou výhodou bytu je prostorný balkón s posezením a pěkným výhledem. K bytu přísluší taktéž sklep.

Byt je nabízen vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou, elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou a lednicí. Obývací prostor je vybaven pohodlnou sedací soupravou, stolem se židlemi, konferenčním stolkem a televizí. V obou ložnicích jsou postele a skříně s dostatkem úložného prostoru. V ložnici najdeme umyvadlo se zrcadlem, vanu a pračku. Toaleta se nachází zvlášť.

Byt se nachází v oblíbené lokalitě s vynikající občanskou vybaveností a skvělou dostupností do centra města, a to i pěší chůzí. Supermarket Albert, Základní škola, Mateřská škola, Pedagogická fakulta MU, Fakultní nemocnice U Sv. Anny, restaurace, kavárny. Zastávky MHD v těsné blízkosti domu.

Byt je volný od 1. 8. 2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-me8-en

We offer to rent a beautiful apartment 3 + kk in a great location of Old Brno. Apartment with a total area of ​​82 m 2 is located on the third floor of a brick building with an elevator. The big advantage of the apartment is a spacious balcony with a seating area and a nice view. The apartment has a cellar.

The apartment is offered furnished. The modern kitchen has an electric oven, electric stove, microwave and refrigerator. The living area is equipped with a comfortable sofa, table with chairs, coffee table and TV. Both bedrooms have beds and cabinets with plenty of storage space. In the bedroom you will find a sink with a mirror, a bathtub and a washing machine. Toilet is located separately.

The apartment is located in a popular location with excellent amenities and excellent access to the city center, even on foot. Albert Supermarket, Primary School, Kindergarten, Faculty of Education MU, U Sv. Anny, restaurants, cafes. Bus stop near the house.

The apartment is available from 1st of August 2020. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Staré Brno | Vodní
Cena: 19 700 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 19 700 Kč + náklady na bydlení 4 650 Kč + poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 80 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Brno, Mečová: 4 minuty (pěšky)

Albert Brno, náměstí Svobody: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 7 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 10 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?