Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Dunajská, 2+kk, 46 m²

Pronájem 2+kk, Brno - Starý Lískovec - Dunajská, 12 500 Kč/měs., 46 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-fdu

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk. Byt o celkové výměře 46 m2 se nachází ve čtvrtém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží zasklená lodžie a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout je vybaven linkou se spotřebiči. Je možné dokoupit lednici. Z obýváku vstup na balkon. Ložnice je neprůchozí a nevybavená. Koupelna se zděným jádrem disponuje sprchovým koutem, umyvadlem a skříňkou. Toaleta je odděleně. V předsíni je možné využít vestavěné skříně s úložným prostorem, velkou výhodou jsou také dvě komory přímo v bytě.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Albert, drogerie, restaurace, školy, zeleň, sportovní vyžití. Skvělá dopravní dostupnost - tramvajová zastávka Dunajská hned u domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-fdu-en

For long-term sublease, we offer an apartment with a layout of 2 + kk. The apartment with a total area of ​​46 m2 is located on the fourth floor of a panel house with an elevator. The apartment has a glazed loggia and cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette is equipped with a line with appliances. It is possible to buy a refrigerator. From the living room entrance to the balcony. The bedroom is impassable and unfurnished. The bathroom with a brick core has a shower, sink and cabinet. The toilet is separate. In the hall it is possible to use built-in wardrobes with storage space, a great advantage are also two chambers directly in the apartment.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Albert supermarket, drugstore, restaurants, schools, greenery, sports. Great transport accessibility - tram stop Dunajská right next to the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Starý Lískovec | Dunajská
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota, náklady na bydlení 3 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 46 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 15. únor 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Brno, Kurská: 3 minuty (pěšky)

Albert Brno, Petra Křivky: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 20 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 25 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc