Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Osová, 3+1, 70 m²

Pronájem 3+1, Brno - Starý Lískovec - Osová, 13 200 Kč/měs., 70 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ibn

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt o dispozici 3+1 v Brně ve Starém Lískovci na ulici Osová. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází v šestém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží prosklená lodžie a sklep.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyně je plně vybavena, disponuje sporákem s elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou a lednicí s mrazákem. Ložnice zařízena manželskou postelí a menší pokoj vybaven stolem a komodami. Menší, ale plně funkční koupelna nabízí vanu a pračku, umyvadlo samozřejmostí. WC samostatně. V předsíni je k dispozici spoustu úložného prostoru, ale i komora přímo v bytě.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - v blízkosti Fakultní nemocnice Brno, Kiwi.com, Campus square, nebo například univerzitního kampusu MUNI. Skvělá dopravní dostupnost.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ibn-en

For long-term sublease, we offer a pleasant 3 + 1 apartment in Brno in Starý Lískovec on Osová Street. The apartment with a total area of ​​70 m2 is located on the sixth floor of a panel house with an elevator. The apartment has a glass balcony and a cellar.

The apartment is offered furnished. The kitchen is fully equipped, has a stove with electric oven, microwave and refrigerator with freezer. The bedroom is furnished with a double bed and the smaller room is equipped with a table and chest of drawers. The smaller but fully functional bathroom offers a bath and washing machine, a sink of course. WC separately. There is a lot of storage space in the hall, but also a chamber directly in the apartment.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - near the University Hospital Brno, Kiwi.com, Campus square, or for example the university campus MUNI. Great transport accessibility.

The apartment is free to move in immediately. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Starý Lískovec | Osová
Cena: 13 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 200 Kč, náklady na bydlení 3 800 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 70 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 15. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 3 měsíci
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Brno, U pošty: 5 minut (pěšky)

Tesco Brno, Netroufalky: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 18 minut (mhd)

uzel MHD Česká (Joštova): 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc