Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Bohuslava Martinů, 1+kk, 52 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Stránice - Bohuslava Martinů, 14 000 Kč/měsíc, 52 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brno

Virtuální prohlídka:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/bohuslavamartinu41/

Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému podnájmu nadstandardní, velice moderní byt o dispozici 1+kk. Celková plocha bytu je 52 m2 + lodžie s nádherným výhledem na Pisárecké údolí. Byt se nachází ve třetím podlaží bytové novostavby ve velmi lukrativní čtvrti Brno - Stránice. Jedná se o nadstandardní provedení domu i bytu. K bytu náleží sklepní prostor.

Byt je nabízen jako částečně vybavený. Kuchyň je zařízena kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči značky Whirpool (sklokeramická varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem). Obývací část je vybavena jídelním stolem s židlemi, konferenčním stolkem, luxusní sedačkou s TV. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a toaleta.

Kompletní občanská vybavenost v blízkosti domu Např. Koupaliště Kraví Hora, Hvězdárna a planetárium, střední a základní škola, mateřská škola. Výborná dostupnost na D1 a do centra Brna - zastávka MHD je cca 2 minuty chůze.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tours:
To register for a tour, please use this form:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/brnoENG

Exclusive offer for long-term sublease above standard, very modern apartment 1 + kk. The total area of ​​the apartment is 52 sqm + balcony with a beautiful view of the Pisarske valley. The apartment is located on the fourth floor of a new residential building in a very lucrative district of Brno - Stranice. It is a superior design of the house and apartment. The apartment has a cellar.

The apartment is offered as partly furnished. The kitchen is equipped with a kitchen unit with built-in Whirpool appliances (ceramic hob, oven, microwave, fridge / freezer). The living area is equipped with a dining table with chairs, coffee table, luxury sofa with TV. The bathroom has a shower, sink and toilet.

Complete amenities near the house. Swimming pool Kraví Hora, Observatory and planetarium, secondary and primary school, kindergarten. Excellent access to the D1 and the center of Brno - bus stop is about 2 minutes walk.

The apartment is free to move in immediately. Charges include energies. Pets are allowed.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Stránice | Bohuslava Martinů
Cena: 14 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 000 Kč, náklady na bydlení 3 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 52 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Stránského: 17 minut (pěšky)

BILLA Brno, Náměstí Svornosti: 19 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 18 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 23 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů