Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Bohuslava Martinů, 1+kk, 51 m²

Pronájem 1+kk, Brno - Stránice - Bohuslava Martinů, 14 000 Kč/měs., 51 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-939

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/bohuslavamartinu41/

Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému podnájmu nadstandardní, velice moderní byt o dispozici 1+kk. Celková plocha bytu je 51 m2 + lodžie s nádherným výhledem na Pisárecké údolí. Byt se nachází ve druhém podlaží bytové novostavby ve velmi lukrativní čtvrti Brno - Stránice. Jedná se o nadstandardní provedení domu i bytu. K bytu náleží sklepní prostor.

Byt je nabízen jako částečně vybavený. Kuchyň je zařízena kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči značky Whirpool (sklokeramická varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem). Obývací část je vybavena jídelním stolem s židlemi, konferenčním stolkem, luxusní sedačkou s TV. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a toaleta.

Kompletní občanská vybavenost v blízkosti domu např. Koupaliště Kraví Hora, Hvězdárna a planetárium, střední a základní škola, mateřská škola. Výborná dostupnost na D1 a do centra Brna - zastávka MHD je cca 2 minuty chůze.

Byt je volný k nastěhování od 01.08.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-939-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/bohuslavamartinu41/

Exclusive offer for long-term sublease above standard, very modern apartment 1 + kk. The total area of ​​the apartment is 51 m2 + balcony with a beautiful view of the Pisarske valley. The apartment is located on the fourth floor of a new residential building in a very lucrative district of Brno - Stranice. It is a superior design of the house and apartment. The apartment has a cellar.

The apartment is offered as partly furnished. The kitchen is equipped with a kitchen unit with built-in Whirpool appliances (ceramic hob, oven, microwave, fridge / freezer). The living area is equipped with a dining table with chairs, coffee table, luxury sofa with TV. The bathroom has a shower, sink and toilet.

Complete amenities near the house. Swimming pool Kraví Hora, Observatory and planetarium, secondary and primary school, kindergarten. Excellent access to the D1 and the center of Brno - bus stop is about 2 minutes walk.

The apartment is free to move in from the 1st of August 2020. Pets are allowed.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Stránice | Bohuslava Martinů
Cena: 14 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 14 000 Kč, náklady na bydlení 3 600 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 51 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: B - Velmi úsporná

V okolí

BILLA Brno, Stránského: 17 minut (pěšky)

BILLA Brno, Náměstí Svornosti: 19 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 18 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?