Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Bohuslava Martinů, 3+kk, 120 m²

Pronájem 3+kk, Brno - Stránice - Bohuslava Martinů, 35 000 Kč/měs., 120 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-7yj

K dlouhodobému pronájmu nabízíme nádherný nadstandardní byt se 2 terasami a garážovým stáním. Byt se nachází v cihlovém domě s výtahem. K bytu náleží i sklep.

Byt disponuje 2 samostatnými šatnami, prostorným obývacím pokojem, kuchyní se všemi spotřebiči, dechberoucím výhledem z terasy, samostatným wc, koupelnou s pračkou, vanou i sprchou, dvě samostatné ložnice, kdy obě mají přístup na druhou, menší terasu směřující do klidné ulice. V každém pokoji je klimatizace. Vše je z nadstandardních materiálů.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-7yj-en

For long-term sublease we offer a beautiful above-standard apartment with 2 terraces and a garage. The apartment is located in a brick building with an elevator. The apartment also has a cellar.

The apartment has 2 separate dressing rooms, spacious living room, kitchen with all appliances, breathtaking views from the terrace, separate toilet, bathroom with washing machine, bath and shower, two separate bedrooms, both with access to a second, smaller terrace facing a quiet street. Each room has air conditioning. Everything is made of above-standard materials.

The apartment is free to move in immediately.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Stránice | Bohuslava Martinů
Cena: 35 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: 4000 Kč/měs. zálohové platby (dle počtu osob), vratná jistota 35 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 120 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 4. květen 2021
Pronájem přidán: Před 4 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Brno, Stránského: 17 minut (pěšky)

BILLA Brno, Náměstí Svornosti: 19 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 18 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc