Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Sedlákova, 1+1, 52 m²

Pronájem 1+1, Brno - Stránice - Sedlákova, 11 500 Kč/měs., 52 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-mze

K dlouhodobému podnájmu nabízíme zrekostruovaný byt o dispozici 1+1 v oblíbené lokalitě Brno - střed (Kraví hora). Byt o celkové výměře 52 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu. Výhodou bytu je balkón s příjemným výhledem do zeleně.

Byt se nabízí částečně vybavený. Nová kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, sporákem a digestoří. Druhý pokoj je nezařízený. Součástí koupelny je vana, umyvadlo a kotel. Toaleta je oddělená.

V příjemném okolí domu najdeme restaurace, obchod s potravinami, dětská hřiště, Hvězdárnu a Planetárium, Koupaliště Kraví hora atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Náměstí míru, která je vzdálená pět minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________
Prostorný byt po částečné rekonstrukci - Nová kuchyně, koupelna, wc. K bytu náleží komora přímo v bytě, balkon. Nájemník může využívat prostory zahrady.
NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-mze-en

For long-term sublease, we offer a renovated 1 + 1 apartment in a popular locality Brno - center (Kraví hora). The apartment with a total area of ​​52 m2 is located on the second floor of a brick house. The advantage of the apartment is a balcony with a pleasant view of the greenery.

The apartment is offered partially furnished. The new kitchen has a refrigerator, electric oven, stove and hood. The second room is unfurnished. The bathroom has a bath, sink and boiler. The toilet is separate.

In the pleasant surroundings of the house you will find restaurants, grocery store, playgrounds, Observatory and Planetarium, Swimming pool Kraví hora, etc. Transport accessibility is ensured by the stop Náměstí míru, which is a five minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Stránice | Sedlákova
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 11 500 Kč, náklady na bydlení 1 800 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 52 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 19. únor 2021
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Brno, Náměstí Svornosti: 16 minut (pěšky)

BILLA Brno, Stránského: 15 minut (pěšky)

uzel MHD Česká (Joštova): 12 minut (mhd)

uzel MHD Hlavní nádraží: 17 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc