Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Bakalovo nábřeží, 2+1, 50 m²

Pronájem 2+1, Brno - Štýřice - Bakalovo nábřeží, 12 500 Kč/měs., 50 m²

Popis

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi pěkný byt 2+1 v atraktivní lokalitě Brno- Štýřice. Byt o celkové výměře 50 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. Velkou výhodou bytu je balkón s příjemným výhledem do zeleně.

Dostatek parkovacích míst ve vnitrobloku.

Byt je nabízen částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje plynovým sporákem, elektrickou troubou, novou lednicí a pračkou. Dále je v kuchyni k dispozici jídelní stůl se židlemi. Oba pokoje jsou nevybavené. Z většího pokoje je přístup na balkón směřující do vnitrobloku. Menší pokoj je směrován k řece. Součástí koupelny je umyvadlo se zrcadlem a vana. Toaleta se nachází samostatně. V předsíni najdeme praktické vestavěné skříně, nabízející dostatek prostoru pro uskladnění věcí.

Byt se nachází ve výborné lokalitě. Přímo u domu je začátek cyklostezky na Vídeň, ideální na kolo a brusle. Přestože se jedná o klidnou lokalitu, centrum města se nachází v docházkové vzdálenosti. Zastávky MHD v těsné blízkosti. Do centra 2 zastávky tramvají č.8, dále zastávky autobusů 84, 44. Supermarket Billa, Albert i Lidl v pěším dosahu. Nedaleko Pedagogická fakulta MU i Spielberk Office Centre.

Byt je volný k nastěhování od 1.7.2021.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-buf-en

For long-term sublease, we offer a very nice apartment 2 + 1 in an attractive location in Brno-Štýřice. The apartment with a total area of ​​50 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator. The big advantage of the apartment is a balcony with a pleasant view of the greenery.

Plenty of parking spaces in the courtyard.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a gas stove, electric oven, new refrigerator and washing machine. There is also a dining table with chairs in the kitchen. Both rooms are unfurnished. The larger room has access to a balcony facing the courtyard. The smaller room faces the river. The bathroom has a sink with a mirror and a bathtub. The toilet is located separately. In the hall we find practical built-in wardrobes, offering enough space for storing things.

The apartment is located in an excellent location. Right at the house is the beginning of the cycle path to Vienna, ideal for cycling and skating. Although it is a quiet location, the city center is within walking distance. Public transport stops in the immediate vicinity. To the center 2 stops by tram no. 8, then bus stops 84, 44. Supermarket Billa, Albert and Lidl within walking distance. Nearby MU Faculty of Education and Spielberk Office Center.

The apartment is free to move in from 1st of July 2021.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Štýřice | Bakalovo nábřeží
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: náklady na bydlení 3 000 Kč, vratná jistota 12 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 50 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

BILLA Brno, Křídlovická: 3 minuty (pěšky)

Lidl Brno-Štýřice: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 9 minut (mhd)

uzel MHD Mendlovo náměstí: 14 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc