Domů | Chci bydlet | Volné byty | Brno, Bakalovo nábřeží, 2+1, 50 m²

Pronájem 2+1, Brno - Štýřice - Bakalovo nábřeží, 12 500 Kč/měs., 50 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-zb4

K dlouhodobému podnájmu nabízíme udržovaný byt o dispozici 2+1 v atraktivní lokalitě Brno- Štýřice. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. Velkou výhodou bytu je prostorný balkon s příjemným výhledem. Dále k bytu přísluší sklep.

Byt je nabízen vybavený. Po dohodě je ovšem možné vybavení bytu odvézt. Součástí kuchyňské linky je elektrická trouba, plynový sporák, mikrovlnná trouba a lednice. V obývacím pokoji je stůl se židlemi, pohovka, skříně a televize. V ložnici se nachází postel.
V koupelně je umyvadlo, vana a pračka. Toaleta se nachází zvlášť.

V okolí domu najdeme veškerou občanskou vybavenost- supermarket Billa, restaurace, kavárny, Nemocnice Milosrdných bratří, DRFG aréna, základní škola, mateřská škola. V těsné blízkosti domu jsou zastávky MHD, které zajišťují vynikající dopravní dostupnost do centra města.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-zb4-en

For long-term sublease we offer a maintained apartment 2 + 1 in an attractive location Brno-Styrice. Apartment with a total area of ​​55 sqm is located on the third floor with elevator. The big advantage of the apartment is a spacious balcony with a nice view. There is also a cellar.

The apartment is offered furnished. However, it is possible to remove the equipment of the apartment. Kitchen is equipped with electric oven, gas stove, microwave and fridge. The living room has a table with chairs, sofa, wardrobes and television. The bedroom has a bed.
The bathroom has a sink, bath and washing machine. Toilet is located separately.

In the vicinity of the house we find all amenities - supermarket Billa, restaurants, cafes, Hospital of the Merciful Brothers, DRFG arena, elementary school, kindergarten. In the vicinity of the house are public transport stops, which provide excellent transport accessibility to the city center.

The apartment is free to move in immediately.In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Brno | Štýřice | Bakalovo nábřeží
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 3000 Kč/měs., vratná jistota 12 500 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 50 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 23. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Brno, Křídlovická: 2 minuty (pěšky)

Lidl Brno-Štýřice: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Hlavní nádraží: 9 minut (mhd)

uzel MHD Mendlovo náměstí: 14 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc